Які народні засоби допоможуть позбавитися мурах на грядках?

Які народні засоби допоможуть позбавитися мурах на грядках?

Як позбутися мурах на грядках: народні засоби

1. Використання рослин та речовин із сильним запахом. Мурахи чутливі до запахів, тому рослини з інтенсивними ароматами, такі як петрушка, часник, аніс або календула, можуть допомогти їх відлякати.

Розкидайте ці рослини на ділянках, де мурахи найчастіше з’являються, наприклад, між кущами суниці чи грядках з коренеплодами.

2. Негашене та хлорне вапно. Розбите на великі крихти і розсипане на мурашник, вапно допоможе прогнати шкідників. При додаванні невеликої кількості води відбувається виділення тепла, що сприяє вигнанню мурах.

3. Пічна сажа. Мурахи не переносять запах пічної сажі. Розсипте її у місцях, де часто з’являються комахи, щоб захистити грядки.

4. Приманки з бурою чи борною кислотою. Змішайте порошок кислоти з медом або варенням і залиште поряд з мурашником. Мурахи з’їдять цю суміш і перенесуть до мурашника, що допоможе знищити колонію.

5. Переселення лісових мурах. Якщо на ділянці виявлені лісові мурахи, їх краще не знищувати, а переселити в інше місце. Для цього можна використовувати метод перенесення матеріалу мурашника до лісу або на луг.

6. Окріп. Простий спосіб знищення мурах, особливо якщо їх небагато, – залити окропом мурашкові нори.

7. Бензин. Облийте мурашник бензином. Однак слід уникати підпалювання оброблених гнізд з міркувань безпеки.

You cannot copy content of this page