Поради
Які подарунки приймати, а які — категорично ні!

Колись ворожка сказала: «Одним подарункам радій, інших бережися». Дійсно, є подарунки, приймаючи які ми вносимо в будинок біду.

Що потрібно знати, як себе захистити і що робити, якщо в будинку з’явилася небезпека?

1. Рукавички

Коли людина рукавички на руки одягає, то він пальці від холоду зберігає, але навіщо йому чужим теплом зігріватися? Отримуючи в подарунок рукавички, ви опиняєтеся у владі дарувальника.

За старих часів через рукавички можна було впливати на людину, змушуючи його коритися. Ваше фізичний і психічний стан може похитнутися.

Порада: відкуп, дайте монету дарувальнику. Далі йде «отдаритися», тобто не пізніше ніж через тиждень піднести вашому дарувальнику теж рукавички.

І якщо це неможливо, то сходіть в гості до вашого дарувальнику і забудьте у нього на тиждень подаровані вам рукавички, вся енергія, сила магії покине їх і поширитися по його дому.

2. Ремінь

Якщо через рукавички йде впливу на ваш стан, то ременем захищають ваші дії. Ви скуті, стиснуті, нічого не можете добитися, хочете, але не вистачає «ривка».

Вас захистили від успіху, удачі, нових горизонтів, змін. Вам піднесли маленький простір для існування.

Що робити? Знову ж, відразу відкуп. Потім проведіть ритуал: запаліть 3 церковні свічки, перед собою покладіть ремінь і прочитайте 12 разів «Отче наш». Погасіть свічки. Ремінь можете надягати через тиждень.

3. Носовичок

Не даруйте і не приймайте такий подарунок. Ворожки попереджала – хустку брати, скоро сльози витирати. З давніх-давен у багатьох країнах хустки дарували тільки в важкі періоди – роздавали під час похорону; дарували тяжкохворим; коли проходила любов або шлюб був неможливий.

Хустка символізує хвороби і неприємності, тому приймаючи його, ви берете на себе нещастя дарувальника. Слід відразу відкупитися.

Далі виперіть хустку, пропрасуйте без стрілок, покладіть перед іконами, прочитайте «Отче наш», згадайте дарувальника і побажайте йому щиро здоров’я, щастя і удачі, щоб ваш обряд не приніс йому шкоди.

4. Натільний хрестик

Якщо ви не впевнені в щирості дарувальника, ні в якому разі не приймайте подарунок!

Подумайте про долю дарувальника – якщо він щасливий, щасливий і багатий, то можливо, він і вам цього бажає, але якщо його переслідують хвороби, невдачі, проблеми, то ви взяли хрест дарувальника на себе, його долю.

Відкупитися в цьому випадку не вийде.

Віддайте хрест до церкви. Здайте в ломбард, а гроші роздайте жебракам, купіть на них дарувальнику подарунок і отдар. Залишати натільний хрестик не можна, сила могутня від нього виходить.

Читайте також: Значення імені, сумісність і привітання Олексія з Днем ангела

5. Заморські сувеніри

Кожному з нас привозили друзі і родичі сувеніри з екзотичних країн, але як часто ми вивчали смислове значення дива? Якщо це піраміда, то це хороший символ.

Якщо – божество, вивчіть його, за що відповідає, що несе в собі, і тоді зробите обряд, зніміть негатив і зарядіть позитивом.

Будь-сувенір спочатку загорніть в білий шовк і покладіть в темне місце (найкраще на шафу) і тримати там 7 днів.

Після цього протягом тижня подарунок очищаємо «золотий» і «срібною» водою по черзі.

Найнебезпечнішими сувенірами вважаються африканські маски і божества, ритуальні предмети. Пам’ятайте, знання – це наша зброя.

6. Годинники

Можуть зупинити час вашої щасливої, безтурботного життя. Відкуп відразу.

7. Дзеркало

Забирає красу і молодість, радість і життєлюбність. Особливо небезпечні старовинні антикварні дзеркала. Навіть обряди не завжди допомагають. Краще за все не брати подарунок, викидати.

8. Старовинні монети

Крім того, що гроші мають здатність втілювати в реальність всі наші мрії і фантазії, вони також в усі часи були приводом для розбрату, і часто штовхали людей на злочини.

Фатальні події і людські пороки віддруковані на кожній старовинній монеті. Вони містять у собі інформацію про емоції кожного господаря монети – жадібність, злість, ненависть.

Проводимо ритуал для очищення таких проклятих монет. Загортаємо монети в білий шовк, тримаємо добу на підвіконні.

Три дня тримаємо перед іконами, і щоранку спалюємо три церковні свічки. Сховати монети в металеву коробку, витягувати можна 1-2 рази в тиждень.

Можна монети протирати «золотий» водою.

9. Малахіт

Несе руйнування. Всі пам’ятають казку «Господиня мідної гори»? Так ось, якщо ви хочете домовитися з норовливим каменем, то проведіть обряд. Загорніть прикраса (камінь) в фіолетовий шовк.

Запаліть товсту церковну свічку перед тканиною з предметом, нехай догорить, потім запаліть три тонкі церковні свічки і зверніться спочатку до тієї горі, з якої було знято даний камінь.

Попросіть у неї благословення і напуття. А потім зверніться до каменя, попросіть його не шкодити вам, що не пакостити, адже у вас є благословення матушки-гори, інакше вона його розколе на зернятка, розітре в піщинки і розвіє за вітром

. Як тільки ви домовилися з каменем, протріть його золотий водою. Понад 6 годин прикраса з малахіту носити не можна.

10. Ножиці

Вкорочують життя, перекроюють її повністю, розривають стосунки з оточуючими. Не беріть їх, не соромтеся відмовитися від подарунка.

А якщо гість все-таки їх залишив, зробіть висновки про сутність вашого знайомого. Очистіть квартиру (будинок) після відходу гостя і викиньте подарунок.

11. Ножі

Штовхають на злочини, потрібно відразу відкупитися.

12. Гаманець

Може пустити вас по світу, якщо в нього дарувальник не розріжнив монету. Нехай покладе хоч копійку. Ви теж повинні дати дарувальнику монету.

Поради можуть дивувати, смішити, а може когось і злити, але вже точно шкоди вони не принесуть.

facebook