Які події увірвуться у життя всіх знаків з 26 лютого до 3 березня?

Які події увірвуться у життя всіх знаків з 26 лютого до 3 березня?

ОВНАМ потрібно більше уваги приділити постановці завдань: зараз можна закласти добрий фундамент для майбутнього успіху. Багатьом захочеться залучити до своїх планів друзів та знайомих, сформувати команду.

Це спілкування обіцяє бути дуже плідним.

ТЕЛЬЦІ, не соромтеся висувати пропозиції у професійній сфері. Заробляючи гроші, не забувайте про головне — про те, що наповнює ваше життя змістом та радістю. Намагайтеся розібратися з усіма проблемами.

У БЛИЗНЮКІВ період пов’язаний з реалізацією творчих амбіцій. Гарний час для роботи у колективі. Поставтеся уважно до ділових пропозицій, але врахуйте, що вони вимагатимуть фінансових вливань. Не йдіть на поводу у оточуючих.

РАКИ зможуть проявити себе в різних видах діяльності. Приймаючись за нову справу, не пасуйте перед можливими труднощами. Особливий успіх чекає у бізнесі, пов’язаному з мистецтвом та розвагами.

Перевіряються на міцність відносини.

ЛЕВИ, ви чудово відчуваєте настрій оточуючих і стаєте все більш здатними керувати процесами, що відбуваються навколо вас. Зростає дар переконання, отже можна успішно використати цей час для втілення ідей.

ДІВАМ прибуток принесуть громадські заходи. Але й витрат буде набагато більше, ніж передбачалося. Зірки радять ретельно продумати план дій і бути готовими до того, що може виникнути потреба у допомозі досвідченої людини.

ТЕРЕЗАМ участь у спільному підприємстві обіцяє принести широку популярність. Якщо ви незадоволені своєю роботою — подумайте, можливо, варто зважитися на щось інше. Зірки передбачають отримання прибутку.

У СКОРПІОНІВ з’явиться шанс зміцнити матеріальне становище, вирішити питання, що накопичилися. За умови вашої ініціативності ви отримаєте можливість ближче познайомитись із потрібними людьми. Проте будь-які фінансові вкладення будуть ризикованими.

У СТРІЛЬЦІ обставини в житті багатьох складаються таким чином, що без істотних змін не обійтися. Рекомендуються творчі зустрічі, обмін досвідом. Уважно поставтеся до будь-якої нової інформації.

КОЗЕРОГИ, не виключено, що доведеться вирішувати безліч питань одночасно. На багатьох чекають вдалі покупки та придбання. Розглядаючи свої стосунки з партнерами, намацуйте невикористані можливості, нові види взаємодії.

ВОДОЛІЇ, успіх чекає на тих, хто зайнятий допомогою іншим людям. Закріпіться на досягнутих позиціях і починайте накопичувати сили для серйознішого сходження. Зростає ваша працездатність, творча активність.

РИБАМ слід бути уважнішими, беручи участь у спільних заходах. Гарний час для налагодження ділових контактів із начальством та новими партнерами. З вашим теперішнім потенціалом в успіху сумніватися не доводиться.

You cannot copy content of this page