Які предмети притягують до будинку багатство та кохання

Які предмети притягують до будинку багатство та кохання

Розповідаємо про предмети, які приносять удачу та виганяють погану енергію з вашого простору.

Існує безліч освячених віками традицій та речей, які, як вважається, приносять удачу та виганяють погану енергію з вашого простору.

Про предмети, які потрібно поставити у квартирі чи будинку, щоб знайти гроші та любов.

Слон
Слони – умиротворені та величні створіння. Згідно з міфологією, вони можуть забезпечити ідентичний стан людині, яка прикрашає свій будинок образами слона. Ці великі та ніжні тварини вважаються мудрими, вірними та стійкими, що частково є причиною того, що вони також є символами удачі. Покладіть міні-фігурку у свій будинок, щоб захистити свою сім’ю. Тримайте фігурку слона біля вхідних дверей, щоб захистити свій будинок, або прикрасьте диван у сімейній кімнаті декоративною подушкою із зображенням слона для позитивної енергії та удачі.

Рослини
Бамбук відомий як один із найефективніших засобів феншуй для удачі. Ви дійсно не помилитеся, вибравши цю універсальну рослину: вона не тільки стане чудовим доповненням у вашому будинку, але й підніме вам настрій, принесе спокій та удачу. Удачливими вважаються пальми, орхідеї та грошові дерева.

Підкова
Підкова, яку часто встановлюють біля дверного отвору або використовують як молоток (яким стукають по дверях), довгий час була улюбленим талісманом для домовласників. У різних культурах є різні причини для цієї віри: одні думають, що залізо в підкові відганяє духів, інші вважають, що кількість цвяхів, що використовуються, — сім — приносить удачу. Повісьте її у формі літери U, щоб успіх ніколи не закінчився, або повісьте її спрямованою вниз, щоб успіх випав на всіх, хто проходить під підковою.

Шавлія
Протягом століть біла шавлія використовувалася для виведення поганої енергії та захисту вашого будинку від небажаних відвідувачів. Вважається, що він навіть має цілющі властивості і може бути ефективним для заспокоєння нервів або, як кажуть деякі, очищення повітря після сварки. Щоб використовувати шавлію для очищення енергії, спалить її і дайте диму заповнити всі кути вашого будинку. Якщо хочете, промовте мантру або озвучте свої надії та мрії вголос, як ви це робите наодинці із собою.

Фрукти
Вважається, що різні фрукти мають різне значення у феншуй: наприклад, яблука пов’язані зі світом, а персики з безсмертям. Вважається, що дев’ять апельсинів у кімнаті запобігають невдачі, а гранати сприяють плодючості.

Жолуді
Стародавні друїди вважали жолуді священними і часто носили їх із собою на удачу. Це досі вважається гарною практикою: кажуть, що, розкидавши кілька жолудів по дому, ви зміните свій стан та своє життя загалом. Речі в будинку мають бути організованими, тому насипте жолуді в миски або зробіть частиною саморобного вінка на вхідних дверях.

You cannot copy content of this page