Без рубрики
Які запахи подобаються чоловікам

Погодься, майже всі ми користуємося духами, щоб сподобатися протилежній статі. Або як мінімум, щоб не викликати відрази. Але багато жінок забувають, що виробники ароматів орієнтуються на жіночу цільову аудиторію. Їх абсолютно не хвилює, чи зацікавить запах твого потенційного партнера!

Приємний запах

Ти можеш самозабутньо упиватися ароматом свого улюбленого парфуму, в той час як він викликає нудоту і неприйняття у твого чоловіка. Щоб не нарватися на бридливе «фу», варто запам’ятати кілька найпоширеніших ароматів, які чоловіки категорично не переносять.

ЯКІ ЗАПАХИ ВІДШТОВХУЮТЬ ЧОЛОВІКІВ

Ваніль

Залиш нудотний, солодкий і липкий аромат тортиків і булочок, а не своєму тілу. Ти ж жінка, в кінці кінців, а не кондитерський виріб! Зате коти обожнюють цей запаморочливий аромат: ледь почувши, вони тут же починають нявкати, стовбурчити хвіст і дивитися розширеними зіницями.

Бабусині духи

Маються на увазі духи часів СРСР і легендарні Chanel № 5, знаменита «Червона Москва», Climat, Opium. Так, колись вони зводили з розуму. Але ці густі і насичені запахи сьогодні викликають лише головний біль і асоціюються з похилим віком.

Запах перегару і тютюну
Обопільно неприємне сморід! Запах перегару виходить з легких і шкіри людини, коли печінку переробляє спирт в оцтову кислоту. Постійний жахливий запах сигарет з рота, від рук і волосся дратує не тільки оточуючих, а й саму жінку.

Хоча найчастіше такий шлейф «веселого життя» виходить від чоловіків. Чи не будь схожим їм, будь ласка. Адже після алкоголю від тебе не тільки буде погано пахнути, але з’являться набряки і синяки під очима.

Занадто солодкі аромати

Коли ти пахнеш як коробка цукерок або пачка льодяників, чоловікові здається, ніби йому знову років 8 і він потрапив в магазин солодощів. Для нього це зовсім не милі і чарівні запахи, а скоріше, асоціація з маленькими дівчатками. У твого обранця може підсвідомо виникнути відчуття, ніби він робить щось протизаконне, доглядаючи за дівчиною з запахом жувальної гумки.
Він уже вийшов з дитячого віку, і йому необхідна зріла жінка, а не Лоліта!

Запах старіючого тіла

З віком обмін речовин у жінок сповільнюється і організм втрачає репродуктивну функцію. Тіло навіть самих охайних дам починає виділяти природний специфічний аромат — солодкуватий, трохи нудотний душок. З роками в організмі людини виробляється підвищена кількість глюкози і молочнокислих бактерій.

Неприємний запах у жінок з’являється внаслідок хронічних захворювань, а ще він буває у тих, хто постійно приймає медикаменти і вживає висококалорійну жирну їжу. Чоловіки за своєю природою ближче до тварин, а тому вони буквально відчувають жінок, готових до дітородіння.

Духи його колишньої

Тримайся подалі від ароматів, якими користувалася його колишня партнерка. Найменше ти хочеш залучити чоловіка запахом тієї жінки, яку він не зміг утримати. Багато чоловіків категорично не хочуть, щоб їх нове кохання нагадувала попередню. Якщо це буде означати відмову від твоїх обожнюваних L’Imperatrice 3 від Dolce & Gabbana, повір: краще так, ніж бути для нього втіленням когось іншого.

Не секрет, що чоловіки і жінки — представники різних світів. Те, що може залучати один підлогу, для іншого може бути абсолютно незрозумілим і відразливим . Для жінок часом болісно складно розібратися в перевагах чоловіків і дізнатися, що ж у них на думці.

Природний, здоровий запах тіла жінки — ось, що надає індивідуальності та чарівності. Якщо чоловік тебе любить, то прийме будь-який і не злякається ніяких запахів .

А якщо йому подавай тільки ідеал, то ти йому не догодиш будь-яким запахом. Поруч з таким партнером не може бути нічого хорошого. Краще знайди людини, для якого твій аромат буде приємний завжди!

facebook