Які зміни чекатимуть на представника кожного знака на новому тижні з 13 по 19 листопада

Овен

Овни — ви претенденти на здобуття посади із вигідними умовами чи щедрим соціальним пакетом. Підвищується енергетичний потенціал, працьовитість та витривалість організму. Ви можете більше, ви готові до великих навантажень. Сприятливо вам складаються справи з офіційної реєстрації підприємств і компаній, оформленням кредитів, субсидій від держави чи підприємства.

Телець

Тельці можуть розширювати сферу співробітництва шляхом укладання контрактів та договорів із зарубіжними партнерами, з далекими регіонами. Подорож принесе масу задоволень та романтичних пригод. Можливе знайомство чи навіть шлюб із представниками іншої культури, національності чи віри, а також із видним громадським діячем. Вдало будуть складатися переговори та будь-які юридичні справи.

Близнюки

Близнюкам обіцяє покращення умов на роботі та в побуті. Ви можете зайнятися встановленням системи безпеки, ремонтом, оформленням страховки, відкриттям рахунку для бізнесу. Інструментів для виконання справ стає більше, а значить, ви ефективно справляєтеся з поставленими завданнями. Також стабілізується стан здоров’я, підвищується імунітет та рівень життєвих сил.

Рак

Раки радують оточуючих проявом артистичності та витонченості. Успіх у протилежної статі гарантовано. Якщо у вас виникло бажання закохатися, не гасіть у собі цей імпульс. Нині сприятливий період для укладання шлюбу, спілок, знайомств. Приділіть час культурному дозвіллю. Завітайте на вистави, виставки, навчальні тренінги.

Лев

Леви успішні у справах, пов’язаних з ремонтними роботами будинку та на дачі, орендою та облаштуванням свого житла чи офісу. Можна завести домашнього вихованця. Вам притаманне логічне і ясне мислення, що сприяє ефективному вирішенню бюрократичних справ і можливості уникнути непотрібних зволікань. Будьте терплячими до своїх близьких. Справи сімейні вимагають спокійного та зваженого підходу.

Діва

У Дів підвищується інтелектуальна активність. Добре засвоюється інформація, що обіцяє успіх у навчанні, відвідуванні чи організації курсів та лекцій. Діліться своїми думками з оточуючими, щоб отримати корисну пораду. Знайдіть час для розваги та приємного спілкування. Легкі романтичні знайомства чекають на вас у будь-якому місці, пов’язаному з транспортом — у метро, таксі, автобусі.

Терези

Терези, покупки для дому та сім’ї, подарунки близьким та створення затишної атмосфери у своєму житлі – є найбільш сприятливим додатком сил. Саме в родинному колі ви зможете повноцінно відпочити і набратися сил. Не бійтеся виявляти свої почуття. Дохід обіцяє сфера нерухомості та оренди, придбання акцій, сімейний бізнес, фермерське господарство.

Скорпіон

Скорпіони здатні конструктивно виявляти свої інтелектуальні здібності, заповзятливість, винахідливість. Ви легко обстоюєте свої інтереси, з якими важко не порахуватись. Удача чекає у комерції та діловій сфері. З’являються нові цікаві знайомства та корисні зв’язки, вигідні організаційні справи, консультації.

Стрілець

Стрільці, внески на благодійність, надання допомоги та співчуття нужденним повернуться до вас доброю кармою через дії інших людей та космічного простору. З’являються можливості для отримання пільг, податкових відрахувань, покупки вигідної путівки на відпочинок чи комплексного оздоровлення організму. Курс масажу або спа-процедур.

Козеріг

Козероги, можна сміливо довіряти ідеям та новим віянням, які приходять у ваше життя за допомогою друзів або за допомогою вашої участі у колективній діяльності. Ви кмітливі та винахідливі, завдяки чому здійснюються надії, бажання та прагнення. З’являються духовні та інтелектуальні інтереси. Вам зараз просто таланить, ви вчасно отримуєте необхідну допомогу через друзів, покровителів, спонсорів.

Водолій

Водолії, яскрава уява та сміливі фантазії приведуть до виконання задуманого зі стійким результатом. Керівництво, а також люди старше за віком або які займають більш високе становище у суспільстві, готові вам допомагати та надають довіру. Це хороший період, щоб упорядкувати нервову систему опорно–руховий апарат, зайнятися складовою гімнастикою.

Риби

У Риб відбувається розширення кола друзів та однодумців, які стануть опорою, організують потрібні протекції, допоможуть та підтримають. Це можуть бути люди інших національностей та вірувань, представники сфери науки, спорту, культури, політики чи законодавчої влади. Завдяки дару що посилився, ви готові втілювати мрії в реальність.

You cannot copy content of this page