Які зміни чекатимуть на всі знаки зодіаку наступного тижня, у період з 17 по 23 квітня

Ми входимо у період затемнень, його ще називають коридором затемнень. Насправді це важливо більше для подій глобальних, ніж особистих.

Якщо говорити про долю групи людей, колективу, то у затемнення відбувається посилення складнощів. Особливо погіршуються приховані питання: те, на що заплющувалися очі, про що не наважувалися говорити відкрито.

Не варто робити нічого кардинально нового, зараз починання є неефективними. Більше того, багато чого з того, що ви захочете поміняти на початку свого шляху, у новій початій справі не вийде.

Ви ніби передаєте останнє слово у зовнішній світ, тобто рішення залежатимуть від стихійних потоків та випадковостей. І результат цієї справи — теж не від вас залежить.

20 квітня о 06:17 за київським часом, відбудеться молодик — сонячне затемнення. Його вплив актуальний і цей, і наступний тиждень.

Світила поєднаються в останньому градусі Овна. Це вогненний знак, бойовий. Ним управляє планета Марс. Відповідно, вся увага буде спрямована на чоловічі теми. Потрібна сміливість навіть від жінок.

22 квітня Меркурій стає ретроградним у Тельці. Це суттєво послаблює нашу інтелектуальну активність та кмітливість.

Мислення стає інертним, з уваги вислизають важливі факти. Перевіряйте перед здаванням усі документи, та будьте дуже пильними.

You cannot copy content of this page