Які зміни увірвуться у життя знаків зодіаку 1 жовтня?

Які зміни увірвуться у життя знаків зодіаку 1 жовтня?

У ОВНІВ — день душевного піднесення. Емоції реально перекласти на творчу активність: є шанс створити щось особливе. Вечір добре провести поза межами дому, поспілкуватися з друзями.

ТЕЛЬЦІ, постарайтеся зібрати додаткову інформацію по темі, що вас цікавить. При вирішенні деяких справ може виникнути потреба у допомозі друзів. Непогано було б змінити звичну атмосферу.

БЛИЗНЮКАМ доцільно присвятити день власному організму, дати йому хороше фізичне навантаження, а потім – розслабитися, сходити в сауну. Вечір підходить для роботи із символами.

РАКИ надійдуть мудро, якщо не обмежать себе чотирма стінами. Вдалині від будинку ситуація провокуватиме на спонтанні дії, результат яких непередбачуваний.

ЛЕВИ будуть змушені зважати на несподівані прояви оточуючих. Виявиться схильність до лідерства, проте ваші знайомі без особливого ентузіазму сприймуть спроби керувати їхньою поведінкою.

ДІВИ, використовуйте цей період для розширення можливостей. Спільні з близькими пригоди, крім задоволення, наповнять впевненістю в тому, що ви все робите правильно.

ТЕРЕЗІВ, що вийшли на публіку, чекає визнання та успіх. Хоча не виключено, що на вашому самопочутті позначиться перенапруга попередніх днів. Вдалими будуть нові знайомства, де ваш оптимізм та чарівність зіграють позитивну роль.

СКОРПІОНАМ слід осмислити минулі здобутки та намітити нові цілі. На деяких чекає вирішення важливих питань, що стосуються сім’ї. Все, що відбуватиметься зараз у вашому “осередку суспільства” – своєрідні випробування.

СТРІЛЬЦЯМ рекомендується приділити більше уваги власним бажанням. Творчі натури, особливо художники та дизайнери, мають шанси створити цікаві твори.

У КОЗЕРОГІВ — день набуття нових джерел насолоди. Вдалими є придбання або продаж предметів мистецтва. Особливо успішні проекти тих, хто пов’язаний із музикою.

ВОДОЛІЇ, якщо ситуація почала розвиватися не так, як ви очікували, зупиніться на якийсь час, подивіться на все збоку. Можливе захоплення якоюсь новою діяльністю з гарною перспективою на майбутнє.

Для РИБ – це день набуття особливої стійкості почуття напрямку. Хоча від друзів можуть надійти цікаві пропозиції, внаслідок чого з’являться практично непереборні спокуси.

You cannot copy content of this page