Які знаки зодіаку мають всі шанси розбагатіти в 2023 році, а яким, навпаки, слід більше контролювати власний бюджет і економити

Овен (21 березня – 19 квітня)

Яскравим та імпульсивним Овнам доведеться багато і важко працювати весь рік, але у результаті ви залишитеся задоволені, адже заробите непогані гроші. Проте більш ніж солідна сума буде витрачена на рідних та близьких людей, на подарунки їм.

У 2023 році у вас вийде і заробити, і виявити щедрість, і на себе витратитись, і відкласти на чорний день. Але не поспішайте і не поспішайте свій прибуток – результат з’явиться не відразу, та й не все буде гладко. Головне – не кидайте розпочаті справи на півдорозі і не здавайтеся.

Телець (20 квітня – 21 травня)

Для Тельців це буде рік непростих рішень та дій. Від якоїсь роботи, посади під впливом обставин доведеться відмовитись. Адже ваші рідні та близькі люди вимагатимуть від вас більше часу та турботи. Втім, це не надто позначиться на ваших доходах.

Адже якщо закриється одне джерело заробітку, то відразу відкриється інше. У вас буде все добре з грошима, хоч і мільйонером ви теж не станете. Одним словом, це буде рік «золотої середини». Якщо апетити зростуть — прибутки «підтягнуться».

Близнюки (22 травня – 21 червня)

2023 рік для Близнюків буде дуже активний, багатий на несподівані завдання та турботи. З’являться нові проєкти та можливий перехід на нове місце роботи. У цей час — а це буде, скоріш за все, весна — можливі труднощі з грошима.

Важливо заздалегідь визначитися зі своїми цілями, а також курсом руху та розвитку. І лише потім діяти та набирати обертів. Через вашу імпульсивність і спонтанність є ризик необдуманих і непотрібних витрат.

Тримайте себе у руках.

Рак (22 червня – 22 липня)

Раки можуть знайти нову роботу, зайняти нову позицію на колишній роботі, піти на підвищення. Доведеться освоювати нову інформацію, отримувати новий досвід та знання. Але ви постарайтеся, адже від вашої компетенції залежить матеріальний добробут і авторитет.

Величезну користь, у тому числі й фінансову, принесе сфера спілкування. Шукайте нових партнерів та друзів, з якими ви разом підете до успіху.

У 2023 році може стати в нагоді ваше унікальне вміння виконувати кілька завдань одночасно – так ви зможете отримати додатковий дохід. Ось тільки зірки не радять вам займатися чимось незначним.

Займайтеся масштабними та перспективними проєктами.

Лев (23 липня – 22 серпня)

Леви у 2023 році цікавитимуться багатьма процесами, справами, завданнями, але тільки не грошима. Найближчого року на вас чекають хвилювання та стреси.

Як тільки ви впораєтеся з усім цим негативом, почнете виконувати свої обов’язки якісніше та отримувати задоволення від власної роботи.

Не виключено, що цього року ви отримаєте нову посаду чи навіть зміните сферу діяльності.

Для того щоб вам заробити непогані гроші, потрібно займатися тим, що вам справді приносить радість та задоволення, щоб ви знаходились у зоні комфорту.

Діва (23 серпня – 22 вересня)

Діви чудово усвідомлюють, що цього року точно легко не витягнеш рибку з праці, і грошей теж не отримаєш.

При цьому не завжди те, чим ви займаєтеся, приноситиме вам радість, а часом навіть розчарує проблемами.

Вам доведеться пошукати своє місце під сонцем, нові зв’язки та проекти. Відсівайте одразу те, що може завадити вам досягти матеріального благополуччя.

Адже можливості заробити 2023-й вам подарує, головне — встигнути розглянути їх і не проґавити. Ваше матеріальне благополуччя цього року цілком у ваших руках. Добре обмірковуйте кожну покупку і не розкидайтеся грошима.

Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Для Терезів 2023 рік у матеріальному плані — рік балансу. Ви чітко розумієте, що чим більше працюватимете — тим більше грошей до вас прийде.

Однак є ризик закинути справи та припуститися помилок через особисті питання. Успіху цього року досягнуто лише ті представники знака, які зможуть зосередитися на робочих завданнях та виконати їх якісно та вчасно.

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

Скорпіони зможуть цього року заробити без особливих зусиль дуже великі гроші. Жодні обставини чи проблеми не завадять вам розбагатіти.

Ви багато що вмієте і ще більше знаєте, як потрібно працювати, щоб отримати матеріальну винагороду.

Однак можливі незаплановані витрати. Тому стримуйте свої купівельні амбіції та купуйте тільки те, що вам дійсно необхідно.

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

Для Стрільців у всіх планах буде спокійний рік. Вас зараз абсолютно все влаштовує, і ви не прагнете щось змінювати у своєму житті. І нові вершини ви брати не збираєтесь.

Звісно, хотілося б більше грошей, адже вони ніколи не бувають зайвими. Але якихось радикальних дій ви робити не станете.

Головним принципом року для вас стане девіз «краще синиця у руках, ніж журавель у небі».

Козеріг (22 грудня – 19 січня)

Останнім часом у Козерогів спостерігалися фінансові проблеми, у тому числі заборгованості, кредити та інші зобов’язання. 2023 рік у цьому плані стане переломним для вас.

Вам доведеться багато працювати, насамперед над собою, а також переглянути своє ставлення до заробітків та витрат. Тільки у разі вашої мудрості фінансова сторона вашого життя стане набагато сприятливішою.

Водолій (20 січня – 18 лютого)

Щоб досягти фінансового успіху, Водоліям потрібно шукати нових партнерів та розширювати контакти. Не виключено, що цього року ви вирішите розширити свою діяльність чи змінити місце роботи. Ви точно відчуваєте: настав час змінювати та змінюватися, підвищуючи власну компетенцію.

Вам зараз все під силу, дійте. Друга половина року порадує вас збільшенням прибутків. Можливе підвищення окладу чи суттєва премія.

Зрештою, прибуток принесуть масштабні проекти.

Риби (19 лютого – 20 березня)

Риби зустріли 2023 далеко не в кращому фінансовому стані. Але ваша активність та прозорливість, а також внутрішнє чуття допоможуть значно покращити ситуацію.

Розберіться з проблемами та помилками минулого, щоб вони не заважали вашим майбутнім досягненням. Ваше фінансове становище суттєво покращиться ближче до літа.

Не беріться за нові завдання, доки не завершите розпочаті справи та проекти.

You cannot copy content of this page