Які знаки Зодіаку увійдуть у золотий період життя і забудуть про злидні

ОВЕН. Ваші бажання можуть здійснитися, але багато Овнів не матиме повноцінного почуття перемоги. Можливо цьому завадить суєта на роботі і різні побутові турботи. У ділових питаннях дуже важливо не залишати без уваги будь-які дрібниці, щоб не допустити прикрої помилки.

Можливі грошові надходження із несподіваного джерела. Швидше за все, вони будуть не дуже великими, але дуже приємними. Знайдіть час, щоб провести його з вашою другою половинкою, щоб на вас не почали ображатися.

ТЕЛЕЦЬ. Мінливі обставини наступного періоду вас анітрохи не збентежать. Рішуче та стійко типові Тельці будуть просуватися вперед, користуючись загальною підтримкою.

Передбачаються знаки уваги навіть тих людей, яких знаєте погано чи з ким у минулому конфліктували.

Зараз у багатьох із вас може суттєво зрости дохід. У когось з’явиться надія на успішне працевлаштування, запанує гармонія на любовному фронті. Уникайте тих, хто пропонує вам включитися в авантюрний проект, це може зашкодити вам.

БЛИЗНЮКИ. Якісь дрібні перешкоди у службових справах не дозволять багатьом Близнюкам назвати цей період загалом вдалим.

Серйозні проблеми навряд виникнуть.

Деякі з вас наполегливо досягатимуть кар’єрних висот, а хтось, незважаючи на відсутність активної планетарної підтримки, вирішить досягти особистого щастя.

Можливо разом з вашими близькими ви наважитеся на велику покупку, про яку давно мріяли. Поки не варто планувати далекі поїздки, вони можуть не дати того результату, на який ви розраховуєте.

РАК. Багато Раків можуть увійти в золотий період життя і забути про бідність, погойдуючись на хвилях фінансового достатку.

Інші сфери вашого життя можуть виявитися трохи менш вдалими. На роботі ймовірний невеликий конфлікт із одним із колег, а особистий аспект може бути позбавлений певності.

Не хвилюйтеся, вже дуже скоро ви зможете розібратися у всьому цьому. Не вдалий час, щоб проводити експерименти зі своїм образом чи вирушати за обновками для гардеробу. Результат може вас розчарувати.

ЛЕВ. Деякі Леви зараз будуть особливо сильні у особистих справах. Завдяки цьому ви зможете надати допомогу не тільки собі, а й найкращому другові.

На когось із вас чекає цікавий захід у вузькому сімейному колі, де ви отримаєте масу позитивних емоцій.

Поки перебуваєте на роботі, не виключено, що доведеться виконати чимало термінових завдань, які обіцяють щедру премію. У найближчому періоді ви зможете почути багато компліментів від представників протилежної статі, що підніме вашу самооцінку та настрій.

ДІВА. Самопочуття багатьох Дів зараз може бажати кращого, тому не змушуйте себе ставити нові інтелектуальні, професійні чи спортивні рекорди.

Не поспішайте вирішувати якесь особисте питання, воно, найімовірніше, не варте уваги, і незабаром все саме собою вирішиться. З грошима потрібно проявити далекоглядність. Перед тим, як робити велику покупку, подумайте, чи вистачить коштів, щоб нормально жити до зарплати.

Від близьких людей ви можете почути чудові новини, які змінять ваше життя на краще.

ТЕРЕЗИ. Винятковою особливістю цього періоду може бути його монотонність. Терези не звикли нудьгувати, тому і зараз багатьом з вас захочеться розворушити похмуру атмосферу вдома та на роботі.

Період можна використовувати для реформ на фронті сердечному та у службових справах. Удача чекає на вас під час знайомств з особами протилежної статі, у процесі боротьби за хорошу посаду чи вирішення спірного питання, що стосується якихось матеріальних благ.

Непоганий час, щоб почати ремонт у будинку чи хоча б трохи оновити інтер’єр.

СКОРПІОН. Астрологи радять Скорпіонам забути про колишню невдачу. Проблеми вже позаду, і вже дуже скоро багато хто з вас підхопить хвилі фінансового достатку, завдяки чому ви зможете забути про бідність.

Більшості Скорпіонів вдасться максимально швидко та просто вирішити питання кар’єри чи переїзду на нове місце проживання. Легка плутанина може виникнути в справах сердечних, і причиною цього стануть ревнощі.

Не давайте волю цьому почуттю і припиняйте спроби другої половини проявляти його у ва бік, тоді у стосунки повернеться гармонія.

СТРІЛЕЦЬ. Щось або хтось може постійно вас гальмувати у початій справі. Затримки не виключені з відправкою та одержанням кореспонденції, оформленням важливих паперів, отриманням виплат, на які ви дуже розраховуєте.

Дуже добрий час для пошуку додаткового джерела заробітку, можливо, що в цьому питанні вам допоможе хороший друг. При цьому багатьом типовим Стрільцям пощастить у сфері почуттів, представникам протилежної статі буде вкрай складно встояти перед прірвою вашої чарівності.

КОЗЕРІГ. Потрібно визнати, що ви не в змозі викорінити вселенське зло, тому не витрачайте нерви та час даремно. Займіться тим, що у вашій владі: підтримайте близьку людину словом, ділом, фінансами, допоможіть самотньому пенсіонеру, вдихни ті впевненість у молодшого родича.

Приємні новини очікуються у службових справах, а сфера фінансів порадує вас надзвичайним везінням. Є шанс того, що вам підвищать зарплату, виплатять премію чи ви виграєте у лотерею. Бізнесмени можуть розраховувати на украй вигідний контракт.

ВОДОЛІЙ. У наступному періоді Водоліям краще тримати язик за зубами. Особливо стосується службових та фінансових справ. Якщо розкажете комусь конфіденційну інформацію, ваші задуми можуть зірватися.

Не ображайтеся на близького людину, яка без вас вирішить якесь важливе питання. Все це на краще.

Фінанси з нових джерел допоможуть забути про безгрошів’я. Не варто відкладати питання, які стосуються вашого здоров’я. Якщо є приводи для занепокоєння, то краще якомога раніше звернутися до лікаря.

РИБИ. Період може виявитися не найкомфортнішим у психоемоційному плані. У багатьох риб прекрасної статі з’явиться плаксивість і дратівливість, чоловіки, можливо, стануть занадто вимогливими до себе.

Намагайтеся тримати себе в руках, адже у більшості з вас очікується щось перспективне в особистому або фінансовому плані. Настрій відразу покращиться, а похвала, почута від керівництва, вирішить проблеми із самооцінкою.

Період оптимальний для тривалих поїздок та купівлі побутової техніки.

You cannot copy content of this page