Які знаки зодіаку зустрінуть кохання у травні?

Які знаки зодіаку зустрінуть кохання у травні

Весна – пора кохання. У цьому травні деяким із нас пощастить зустріти своє справжнє кохання, а кому саме – читайте у цій статті.

Риби

Зірки радять Рибам розслабитися і просто бути собою, саме на цей маяк припливе той довгоочікуваний корабель з їх коханим або коханою. Роман розпочнеться з якоїсь послуги, яку нададуть Риби з найдобріших спонукань, і це буде гідно оцінено. Будуть ніжні побачення та найкрасивіші слова – те, що Риби цінують найбільше.

І найголовніше, що цього разу стосунки будуть тихими, але справжніми: ніякого поспіху та показухи.

Швидше за все, вони переростуть у щось дуже довге та серйозне.

Лев

Леви зустрінуть любов у цьому травні: таке ж весняне і легке, як і найніжніший весняний місяць! Відносини будуть необтяжливими і незвичайними: вони будуть вільні від задушливих зобов’язань, але в той же час у них буде стабільність та емоційна насиченість.

Звучить як саме те, що потрібно Левам: щоб було ненудно і вільно. Шукати другу половинку довго не доведеться: вона сама вас знайде. Швидше за все, зустріч відбудеться на світському заході, так що частіше виходьте з дому, щоб кохання було більше шансів на зустріч з вами!

Водолій
Кохання для Водоліїв – поняття не зовсім просте. Справа в тому, що понад усе на світі Водолії цінують свободу, а свобода не завжди узгоджується з стосунками. Але все буде ідеально в цьому травні: Водоліям зустрінеться саме та людина, з якою вони відчують себе такими ж вільними птахами, тільки ще й коханими.

Водолії стануть набагато спокійнішими та врівноваженими цієї весни, а джерелом їх рівноваги стануть саме нові гармонійні відносини. Невелика підказка від Всесвіту: нові стосунки зав’яжуться з тією людиною, яка несподівано виявить щиру турботу щодо Водоліїв.

Як тільки це станеться, Водолії зроблять все, щоб не відпускати цю людину від себе далеко і надовго.

Діва
Діви здаються сухими людьми, які навіть у коханні все планують. Однак у цьому травні Діви зустрінуть справжнє, абсолютно не заплановане і не зрозуміле нічим раціональним кохання. У нових відносинах, які почнуться приблизно наприкінці першої третини травня, не буде місця розрахунку, так що Діви зможу розслабитися і не підозрювати, що ними просто користуються.

Більше того, Діви відчують, що партнер дуже вкладається у відносини, і самі Діви одержують навіть більше, ніж дають. Але це, звичайно, ненадовго: зовсім скоро Діви відновлять баланс, віддавши партнеру все своє кохання, ніжність, емоційну щедрість і турботу.

You cannot copy content of this page