Який найпотужніший грошовий день лютого? Нумерологічний прогноз на тиждень із 20 по 26 лютого

Нумерологічний прогноз на тиждень із 20 по 26 лютого.
Хочеш дізнатися, як розшифрувати знаки долі та не пропустити нові фінансові можливості?

20 лютого, понеділок
Найпотужніший грошовий день лютого! Обов’язково зроби енергопрактику на залучення грошей. Сьогодні гроші втішають рішучі. Тому не сиди в очікуванні дива, а починай творити його сама. Сьогодні добре робити великі фінансові угоди: купувати чи продавати.

Також чудово нагадуватиме про себе або вибудовувати нові зв’язки, які принесуть гроші. Головне пам’ятай, що ключове – чесність. Обман обов’язково розкриється і все зруйнує.

21 лютого, вівторок
Вівторок – день сім’ї. Постарайся викроїти хоч трохи часу для найближчих та рідних. Найкращий варіант – це сімейна подорож. Хоча б разом вирушайте до найближчого парку. Якщо вам подобаються коні – тримаєте курс на кінну прогулянку, то ви поєднаєте приємне з корисним: обміняєтеся сімейною енергією та разомнете всі м’язи тіла.

Сьогодні дуже потужна енергія роду, тому рекомендую зробити будь-яку практику, якою ти володієш на силу роду, підкреслити звідти ресурси та сили, виростити великі крила за спиною, опору під ногами та відчуття впевненості, довіри та турботи кожної рідної людини про тебе, а також світу , Всесвіту та Вищих сил.

22 лютого, середа
Середа – день чарівності. Якщо ти хочеш щось отримати від іншої людини, особливо якщо це стосується роботи, то саме сьогодні найкраще просити про це. Не забувай про зовнішній вигляд. Він зіграє не малу роль, тому обов’язково зроби зачіску та макіяж, і одягни свій найкращий костюм чи сукню. Одразу всіх сьогодні наповал!

Але пам’ятай головне правило і закон життя, щоби щось отримати, треба щось віддати, поділитися, подарувати. Це може бути все, що завгодно: порада, рекомендація, жест підтримки, допомога, комплімент, подяка, матеріальні блага тощо. Дотримуйся балансу, при цьому зберігаючи внутрішній спокій, гармонію та любов до всього того, до чого ти торкаєшся, до кожного, з ким ти контактуєш і взаємодієш.

23 лютого, четвер
Сильний фінансовий день. Але все не так просто. Цього четверга гроші залучають активність та рух, тож не сиди на місці. Подумай, як ти можеш сьогодні заробити. Саме сьогодні. Важливо притягнути потік фінансової енергії своїми рішучими процесами.

Також сьогодні хороший день для планування поїздок, особливо ділових, під час яких ти можеш завести знайомство з потрібними та правильними людьми, знайти клієнтів, партнерів, отримати масу нових інсайтів та усвідомлень, завдяки яким ти зможеш впровадити нові круті ефективні інструменти та фішки у свою діяльність і як наслідок вирости у доході.

24 лютого, п’ятниця
У п’ятницю краще уникати метушні та присвятити час собі. Потіш своє тіло приємними косметичними процедурами. Хороший масаж або інша спа-програма відновлять твої сили за цей непростий тиждень. Постарайся відключитися від проблем та завдань та повністю розслабитися.

Відновлення – важливий процес та невід’ємна частина нашого життя, особливо для дівчини, жінки. Заповни свій ресурс, свою енергетичну посудину, наповнюючи свій день тим, що ти любиш, що тобі подобається, від чого ти отримуєш кайф та насолоду. Постав себе на перше місце, прояви безумовну любов до кожної своєї клітини.

25 лютого, субота
Субота – не час відпочивати. Відмінний день для початку нових проектів або посилення існуючих. Якщо ти хочеш знайти нове джерело доходу, то приділи час і подумай, що можеш запропонувати. А може, у тебе вже є кілька ідей. Вибери найкращу та почни діяти. Не бійся куштувати. Адже краще зробити, ніж не зробити та пошкодувати.

Метод спроб і помилок приведе тебе до успіху. Будь-який отриманий досвід цінний, викладай уроки з кожної ситуації та події. І обов’язково дій і рухайся до своїх поставлених цілей, реалізуй найсміливіші ідеї, фантазії, пропозиції, навіть якщо на перший погляд вони здаються нереальними фантастичними та абсурдними. Повір у себе та свої сили, не сумнівайся і рухайся сміливо!

26 лютого, неділя
Гарний день для зустрічей із друзями. Вияви ініціативу та поклич першою. Можеш навіть запропонувати кілька ідей проведення часу. Просто побачитися і відпочити, розслабитися в приємній компанії та не вантажитися проблемами.

Але пам’ятай, що твій друг стоїть на позиції рівного, не варто включати роль вчителя та учня, ставити себе чи подругу на п’єдестал, а іншого нижче, повчати чи вважати себе крутішими за якимись критеріями. «Дорослий-дорослий» – такий формат комунікації буде найкращим, де обидва почуваються комфортно, впевнено та спокійно.

You cannot copy content of this page