Який номер телефону вибрати, щоб притягнути удачу та гроші

Який номер телефону вибрати, щоб притягнути удачу та гроші

Напевно багато хто чув, що кожна цифра несе в собі певну енергію і щось таке.

Який номер телефону вибрати, щоб притягнути удачу та гроші

Ми вирішили дізнатися, що це за магія чисел, і як дізнатися, що тануть наші номери телефонів.

Не так важливо, на кого оформлено номер, відіграє роль, яка цифра за ним стоїть. Щоби це дізнатися, потрібно скласти всі цифри номера до однозначного числа.

Приклад: 09608136486. Складаємо кожну цифру один з одним: 0+9+6+0+8+1+3+6+4+8+6 = 51. Вийшло двозначне число, тепер потрібно скласти до однозначного: 5+1 = 6, далі. Як тільки вдалося з’ясувати, яка цифра відповідає номеру, можна прочитати її значення.

1. Номери телефонів, що в сумі дають одиницю, підходять для керівників та бізнесменів. Ця цифра принесе удачу у справах та наділить необхідними якостями.

2. Власники двійок – дипломати, люди, які вміють легко побудувати комунікацію. Вони – добрі друзі та колеги.

3. Трійка вказує на те, що власник такого номера має творчий потенціал і лише посилюється. Добре це позначається і уяві, і нових ідеях.

4. Четвірка допомагає людині у таких професіях як юриспруденція, банківська справа та економіка. Власникам ця цифра обіцяє уважність, зосередженість. А ось самотнім людям вона не має перспективи зустріти свою половинку.

5. П’ятірка – цифра мандрівників, аматорів свободи, туризму. На стабільність та баланс власникам такого номера розраховувати не варто. П’ятірка обіцяє багато зустрічей, знайомств. Любителям спокійнішого життя такий номер не дуже підходить.

6. Шістка добре впливає на відносини між людьми, подружжям, колегами. При цьому одиноким людям такий цифровий код не дуже підходить, пошук може тривати майже завжди.

7. Сімка відноситься до магічних цифр, вона дарує інтуїцію, розкриває приховані таланти. Також вона допомагає у навчанні, тому добре підійде школярам та студентам.

8. Вісімка дарує амбітність та фінансове благополуччя, а також ділове чуття.

9. Дев’ятка наділяє власника номера телефону співчуттям, емпатією, вмінням співчувати. Часто це люди, які допомагають професій.

You cannot copy content of this page