Який вплив матиме коридор затемнень з 14 по 28 жовтня 2023 року

У містичний період зазвичай відбуваються найнесподіваніші зміни. Потрібно лише знайти сили та спрямувати енергію на те, щоб налагодити справи у всіх сферах.

Ми входимо у сонячне затемнення. В цей час запускаються нові життєві процеси, що супроводжуються кризою свідомості, розривом шаблону поведінки, моделей, цінностей. Необхідно дотримуватись балансу між працею та відпочинком, позитивними та негативними емоціями. Слід також розділити увагу між сім’єю, друзями, роботою.

2023-го затемнення буде особливим. Потрібно виявляти особливу обережність у справах та вчинках, бо обраний напрямок запрограмує життя кожного на найближчі 18-19 років. Варто прислухатися до внутрішнього голосу, аби зрозуміти, в якому напрямі рухатись.

Можливо, людина завмерла в якомусь певному ритмі, який давно перестав йому подобатися. Потрібно вирішити, яку зміну пріоритетів слід здійснити у своєму житті. Однак одразу ламати звичний уклад не рекомендується. Коридор затемнень – не час для дій, тут треба ретельно все обміркувати, щоб після завершення явища вийти на новий професійний та особистісний рівень.

Вкрай несприятливий час для руху до мети, гострих та різких поворотів – можете помилитися. Потрібно уникати прийняття рішень, особливо в особистій та робочій сферах. Новий цикл зароджується: щось втрачає значущість, щось поступово набуває її.

Якимось змінам зазнає і коло спілкування. З кимось із давніх знайомих доведеться попрощатися, а ось ті люди, що прийдуть у життя під час коридору затемнень, будуть поряд на довгі роки. Сприятливий аспект створить на небосхилі Венера. Планета кохання та краси підштовхне до доленосних зустрічей. Можливо, людина, яка замаячила на горизонті в цей час, стане надійним супутником.

You cannot copy content of this page