Який знак зодіаку найрідкісніший? Знайти відповідь на запитання про найрідкісніший знак зодіаку допоможе не лише астрологія, а й статистика. Чи то зірки винні, чи ще що, але є місяці, в які народжується особливо мало дітей.

Який знак зодіаку найрідкісніший?

Знайти відповідь на запитання про найрідкісніший знак зодіаку допоможе не лише астрологія, а й статистика.

Чи то зірки винні, чи ще що, але є місяці, в які народжується особливо мало дітей. Є й місяці-рекордсмени, наприклад, липень та серпень, які частково пояснюють, чому в нашому оточенні так багато Раків та Левів.

Є знаки зодіаку, які народилися під якими довкола нас не просто мало, а дуже мало.

Який найрідкісніший знак зодіаку у світі, кого ще астрологи вважають найрідкіснішими на зодіакальному небосхилі, у чому унікальність цих знаків і в яких місцях найбільші шанси зустрітися з ними — читай у нашому матеріалі.

Який рідкісний знак зодіаку — статистика про це офіційно не ведеться. Але відомо, у які місяці народжуваність традиційно знижується. Тому ніщо не заважає поміркувати логічно і зробити припущення і пошукати їм підтвердження чи спростування в житті.

Змієносець

Топ найрідкісніших знаків зодіаку по праву очолює загадковий Змієносець – тринадцятий на зодіакальному небосхилі. Якщо решта дванадцяти зодіакальних героїв відома з давніх часів, то про Змієносце заговорили вже сучасні астрологи. І заявили, що карта зоряного неба вимагає перегляду, тому що їхні давні колеги просто проігнорували «зайвий» тринадцятий знак.

Найрідкісніший знак зодіаку Змієносець має репутацію унікального ще й тому, що про нього не так багато відомо.

Чи багато в тебе знайомих, які казали, що вони народилися під сузір’ям Зміїносця (з 30 листопада до 17 (18) грудня)?

Натомість Скорпіонів (24 жовтня – 22 листопада) та Стрільців (23 листопада – 22 грудня), напевно, достатньо.

Головною особливістю Змієносця вважається його вміння перероджуватися, ставати іншою людиною, він запросто може в один день поміняти все в житті і порвати з минулим разом і назавжди. З ним можуть відбуватися неймовірні події, які не можуть пояснити не те що оточуючі – і сам Змієносець.

Зустрічі з тими, хто народився під цим знаком, рідкісні, непередбачувані і можуть повністю змінити твоє життя.

Козеріг
Який найрідкісніший знак зодіаку, крім Зміїносця?

Чимало шансів, що це трудяга-Козеріг. У січні – переважно козерожому місяці – зазвичай народжується досить мало дітей, менше, ніж у грудні, ніж у весняні, літні та осінні місяці. Що цікаво – до середини 70-х років все було інакше: після осіннього спаду на січень доводився сплеск народжуваності.

Для тих, хто мріє пов’язати свою долю виключно з Козерогом, його рідкість та унікальність може стати великою проблемою. Це майже рідкісний знак зодіаку без Змієносця, так що на пошук другої половинки піде багато часу.

Водолій

Крім Змієносця і Козерога в топ рідкісних знаків зодіаку астрологи включають і Водолія. Є й думка, що Водолій найрідкісніший знак зодіаку.

А статистики пояснюють: у січні-лютому крива народжуваності йде вниз. Найпровальнішим місяцем стає лютий. І така ситуація повторюється рік у рік.

Чому Водолій найрідкісніший знак зодіаку?

У астрологів є пояснення: під знаком Водолія народжуються діти, зачаті наприкінці весни-початку літа, коли активність гормонів падає після весняного зльоту. Так що Водолії можуть бути унікальні не лише своїми численними талантами, а й тим, що зустрічаються рідше за інших.

You cannot copy content of this page