Яким обіцяє бути 2024-й рік Зеленого Дерев’яного Дракона для всіх знаків зодіаку

Яким обіцяє бути 2024-й рік Зеленого Дерев’яного Дракона

При слові «дракон» одні представляють істоту, схожу на ігуану чи варана, лише величезних розмірів. В інших виникають асоціації з динозаврами, які вимерли давно.

Так чи інакше, потужний ящур викликає трепет і повагу. Знання про те, якої тварини чекати, дарує шанс дізнатися про новий 2024 рік і підготуватися до його сюрпризів.

У китайській міфології дракони вміють керувати вітром, дощем, впливати на погоду та врожай, і при цьому приносять процвітання світу. Примітно, що дракон є п’ятою із дванадцяти тварин китайського (східного) гороскопу. Легенда свідчить, що він мав бути першим, але поступився лідерством іншим.

Нефритовий імператор Юй-ді влаштував забіг серед тварин, щоб визначити порядок знаків зодіаку. Дракон майже фінішував, але натрапив на село, що страждає від голоду через врожай, що загинув від посухи. Тоді він полетів до хмар та викликав дощ.

Дракон побіг далі, але цього разу вирішив допомогти селі, якому загрожувала повінь. Звір проковтнув воду та врятував людей. Наприкінці шляху він помітив, що Кролика переслідує Вовк і пропустив того вперед, щоб урятувати травоїдного побратима.

Так вийшло, що загалом його обігнали Щур, Бик, Тигр і Кролик. І тепер ми знаємо, якої тварини приготував нам 2024 рік – благородного, великодушного та всесильного Дракона.

Зауважимо, що це єдина мітична істота серед знаків зодіаку. А ще воно вважається у китайській культурі могутнім талісманом.

Залишається з’ясувати, який буде 2024 рік, якщо за знаком тварини опікуватися буде такий величний і енергійний звір. Дерево символізує фізичне та духовне зростання, завдяки чому успіх забезпечений упевненим у собі людям, що ставлять конкретні та добрі цілі.

Зелений колір, як ми вже згадали, уособлює відродження, початок нового життя і обіцяє безліч цікавих подій. Тільки от символ не обіцяє, що всі вони будуть виключно у позитивному ключі.

Але тут нам, можна сказати, пощастило. Важко уявити будь-яку іншу тварину на місці Дракона, що опікується 2024 року, який був би настільки ж гнучким. Він навчить пристосовуватись навіть до несприятливих умов.

Тому подолання труднощів – одне із завдань, які ставить нам китайський символ. І чим активніше намагатися долати випробування, тим, згідно з астропрогнозами, буде більше дано нам сил.

За східним гороскопом, рік, в якому кермо влади переходять Дракону, буде вдалим і щасливим, подарує можливості для кар’єрного зростання, розширення сім’ї, поліпшення фінансового стану, піднесе емоції від зустрічей і подорожей.

Успіх переслідуватиме тих, хто багато працює над собою, навчається на своїх помилках і прагне розвиватися.

Не обійдеться і без ложки дьогтю. Який би не був вдалий 2024 за китайським календарем, тварина принесе і низку розчарувань. Вони будуть пов’язані з необов’язковими людьми – їх краще уникати.

Чого ще не варто робити, то це позичати гроші. Тоді за рік Зеленого Дерев’яного Дракона обов’язково пощастить у фінансових справах. І не варто дражнити велетня, вступати в сумнівні підприємства та афери.

Він цього точно не схвалить!

You cannot copy content of this page