Яким знакам Зодіаку настав час зірвати джекпот і стати багатими

ОВЕН. Якщо Овнів будуть обурювати напади романтичного настрою, то з цим треба боротися. Нині не найкращий час для  романів. Це може перешкодити як у роботі та у справах. Діловитий настрій для Овнів зараз найважливіший, особливо для людей, зайнятих у сфері бізнесу та службовців.

Тримайте на роботі ніс за вітром, тоді вельми амбітні цілі цілком досяжні. Чекайте на кар’єрний успіх, він багато в чому залежатиме від правильно обраної мети. Фізичний стан вас не підведе.

ТЕЛЕЦЬ. Доля готує Тельцям щось важливе у грошах, житті та кар’єрі. Якщо найближчим часом ви зможете проявити весь свій характер, то ви у будь-якому випадку зірвете свій джекпот у житті, причому, не тільки у грошових питаннях.

При цьому краще не беріть на себе чужих зобов’язань, бо це лише додасть зайвих проблем. Закоханим Тельцям найближче майбутнє подарує яскраві незвичайні враження від доленосної зустрічі.

БЛИЗНЮКИ. У Близнюків завжди маса талантів. Настав час показати їх у всій красі, після чого ваш соціальний авторитет одразу зросте. Близнюкам у найближчому майбутньому є сенс побрувати себе в інтернеті, де сьогодні можна заробити дуже пристойні гроші.

Найкраще Близнюкам вдаються блоги. Покопайтесь у собі, ідеї у вас є, тільки вони бувають глибоко закопані. Цілком можливо, що оточуючим не сподобаються ваші плани. Не звертайте уваги.

РАК. Настав період, коли Ракам будуть корисні поради давніх друзів, які добре знають їх сильні і слабкі сторони. Це буде дуже доречним для тих, у кого вже давно “залежалася” ідея змінити роботу або навіть взагалі переїхати в інше місто у пошуках кращого життя.

Зірки кажуть, що це шлях у правильному напрямку і тут на вас чекає успіх. Однак Ракам треба мати на увазі, що плани на найближче майбутнє трохи “розмиє” несподівана звістка.

ЛЕВ. Леви за крок від великих змін, які можуть обернутися на користь цим царським особам. Події на роботі будуть настільки насиченими, що хто був нічим, той може стати всім. Вам головне не пропустити момент, інакше поїзд удачі і джекпот вашого життя промчить повз.

Якщо і є щось непорушне у цьому світі на даний момент, то це престижне місце з усіма його солідними матеріальними благами. Єдиною ложкою дьогтю для Левів можуть бути образливі невдачі на особистому фронті.

ДІВА. З усією уважністю поставтеся до ознак нездужання близької людини. Не залишайте це потім і пускайте на самоплив. З грошима Дівам найближчим часом треба бути економнішим, рекомендується терміново просити назад віддані в борг гроші. Особливо у знайомих та друзів. Великий ризик залишитися без певної суми.

На роботі для Дів поки що все безхмарно, але з начальством краще зараз не перетинатися, бо гроза може грянути будь-якої миті. Хороша новина чекає на у сфері кохання.

ТЕРЕЗИ. Спочатку події для Терезів можуть носити неприємний відтінок, але потім все налагодиться. Хто б що не казав, які б образи не звучали на вашу адресу, не переживайте і не намагайтеся відплатити тією ж монетою. Зірки зроблять усе, щоб удача була на вашому боці.

Взагалі, Терезам треба повністю покластися на свою інтуїцію і вона не підведе ні в фінансових справах, ні на роботі. Несподівано для себе ви станете цінною людиною, у тому числі на роботі. Матеріальні дивіденди не забаряться.

СКОРПІОН. Тріумфу за п’ять хвилин Скорпіони не матимуть, але він і не за горами. Зірки запевняють, що у вас у житті починається біла смуга, яка пройде не без пригод.

айближче майбутнє порадує Скорпіонів і солідним грошовим виграшем, але головний джекпот представників цього знака Зодіаку чекає у сфері романтичних стосунків. Тут важливо лише не пропустити цю зустріч і зловити успіх за хвіст. Скорпіонам дуже рекомендується уважно стежити за своїм зовнішнім виглядом.

СТРІЛЕЦЬ. Період принесе Стрільцям радісні новини та гарні ідеї. Останні, до речі, дуже важливі, бо вам важливо зараз визначитися з вашим життєвим планом. Ключове питання – гроші.

Зірки кажуть, що Стрільцям, які мріють про безбідне життя, настав час змінити роботу чи навіть місце проживання. На цьому шляху на вас чекає успіх, хоча відразу водоспаду щастя очікувати складно. Це в планах, а поки що серія хороших новин чекає Стрільців в особистому житті.

КОЗЕРІГ. Як правило, Козероги завжди йдуть найдовшою і найважчою стежкою. Їм буває важко, але вони ніколи не здаються по дорозі до своєї мети і небеса їм допомагають.

Ось і зараз зірки готові протягнути руку допомоги тим, хто вже неодноразово зазнав падіння та невдачі. Сатурн допоможе Козерогам у службових справах, Меркурій захистить від непотрібних втрат, а Місяць підніме завісу таємниці на особистому. Жереб кинутий і вам треба тільки витягнути свій щасливий квиток, який зробить життя багатим.

ВОДОЛІЙ. Досягти яскравого успіху та багатства отримають шанс ті Водолії, кому вдасться подолати власну лінь. Не виключено, що працювати доведеться через не хочу.

У вирішенні серйозних життєвих питань деякі з вас зможуть заручитися підтримкою багатого покровителя, який буде готовий профінансувати ваші плани. У одиноких представників знаку намічаються стосунки без зобов’язань, у сімейних з’явиться нагода порадіти за дітей.

РИБИ. На вашому шляху ймовірні серйозні життєві зміни, до яких ви не будете готові. Підтримка близьких має трохи пом’якшити цю ситуацію. Якщо діятимете рішуче, то вийдете переможцем з будь-якої ситуації.

Знайдіть час на відпочинок і відвідування цікавих місць, адже саме там може відбутися доленосна зустріч, яка направить вас далі щасливим шляхом. Поки варто утриматися від участі в суперечках, інакше ризикуєте даремно втратити час та гроші.

Фото: Мілана А.

You cannot copy content of this page