Яким знакам Зодіаку Повний місяць 5 травня несе зміни та щедру винагороду

Унікальна астрологічна подія назавжди змінить життя одразу кількох представників зодіакального кола. Що ж принесе їм рідкісний Квітковий Місяць?

Повний місяць 5 травня 2023 року почнеться о 19 годині 37 хвилин за київським часом. В цей же час настане напівтіньове місячне затемнення. Більше того, нічне світило цього разу опиниться в найзагадковішому сузір’ї Скорпіона. Всі ці фактори роблять майбутню астрологічну подію унікальною: вона обов’язково вплине на кожного представника гороскопа.

Загальні поради для всіх

Намагайтеся під час повного місяця не допускати виходу емоцій з-під контролю. Якщо відчуваєте, що починаєте закипати, то перенаправте негативну енергію у роботу.

Наприклад, приберіть вдома або займіться спортом. Силові тренування чудоо заспокоюють і відволікають від дратівливих факторів.

Також 5 травня — це чудовий день, щоб позбутися всього зайвого у вашому житті, починаючи від непотрібних речей і закінчуючи неприємними людьми, які вимагають від вас багато чого і не готові нічого дати натомість.

На цей раз повний Місяць знаходиться під впливом Скорпіона. Цей знак Зодіаку любить прикрашати себе, тому не соромтеся балувати себе.

Не варто придушувати свої бажання. Ви повинні подобатися собі, тільки тоді ви зможете досягти гармонії в особистому житті. І ще тримайтеся впевнено, коли отримуватимете компліменти від протилежної статі.

ОВЕН. Людям цього знаку може здатися, що зараз вони зайшли в глухий кут. Ситуація перестала рухатися, і вони не знають, що робити далі. У Повний місяць 5 травня слід сконцентруватися на собі та своїх бажаннях. Підсвідомість сама дасть вам відповіді на всі запитання.

ТЕЛЕЦЬ. Представники знаку Телець ризикують зануритися у сварки з близькими людьми. Ваше завдання на день Повного місяця не допустити суперечок, а негативну енергію направити на процедури краси, спорту, самовдосконалення чи прибирання. Енергія Місяця незабаром принесе позитивні зміни у вашому житті, варто лише трохи зачекати.

БЛИЗНЮКИ. Людям цього знаку захочеться поговорити. Причому, Близнюки, самі того не розуміючи, можуть видати в бесіді і свої, і чужі секрети. Щоб не ускладнювати собі життя, краще зайнятися роботою. Для вас настає найпродуктивніший час, віддайте всі сили і незабаром отримаєте щедру винагороду.

РАК. Раку слід ретельно стежити за своїми грошима. У Повню з’явиться спокуса витратити більше фінансів, ніж ви маєте в даний момент. Не беріть позик, це може втягнути вас до боргової ями, з якою вам не впоратися до середини літа.

You cannot copy content of this page