Яким знакам зодіаку слід боятися ретроградного Нептуна?

Яким знакам зодіаку слід боятися ретроградного Нептуна?

Близнюкам, Дівам, Стрільцям та Рибам потрібно бути особливо обережними під час ретроградного Нептуна.

Планета заходить до ретрограду 1 липня. Завершиться цей період лише 7 грудня. Весь цей час може виникати відчуття, що світ фантазій став реальністю. Але щойно вплив ретроградного Нептуна закінчиться, є ризик, що раніше заплановані проекти та нові знайомства виявляться ілюзією, попередив експерт.

Особливо обережними слід бути Близнюкам, народженим з 12 по 21 червня, Дівам – з 13 по 23 вересня, Стрільцям – з 13 по 21 грудня та Рибам – з 11 по 20 березня. Представникам цих знаків бажано утриматися від важливих рішень до початку грудня, постаратися продумувати та зважувати кожен крок.

У Близнюків можливі проблеми на роботі, а саме невизначеність із зоною своєї відповідальності та помилки в управлінні. У Дів високий ризик загострення непорозуміння з оточуючими, розчарувань та розриву зв’язків із партнерами. Стрільці можуть зіткнутися з погіршенням відносин із родичами та неприємностями з минулого, а риби ризикують поринути в ілюзії та постраждати від відсутності практичного підходу до справ.

Астрологи відзначили, що багато хто відчує свою незахищеність, стане поступливішим і схильнішим ідеалізувати інших. Однак, незважаючи на це, людей відвідуватиме натхнення: ретроградний Нептун дасть можливість все переосмислити.

You cannot copy content of this page