Яким знакам Зодіаку закрутить голову щедрий грошовий презент із минулого

ОВЕН.

Нині ще важливіше, ніж раніше, прислухатися до своєї інтуїції. У Овнів вона на цьому відрізку часу загострена.

Як не дивно, більшість серйозних питань, пов’язаних із фінансовою сферою та професійним аспектом, необхідно вирішувати, спираючись на підказки своєї підсвідомості та досвіду.

В цьому випадку на вас може чекати яскравий успіх. Поки не варто покладати великі надії на близьких людей, усі відповідальні справи вам потрібно брати на себе, тим більше, що ви знаєте, як досягати серйозних цілей.

ТЕЛЕЦЬ.

Деякі з вас можуть отримати велику спадщину. Можете сприймати це як щедрий фінансовий подарунок з минулого, який закрутить голову.

Можуть з’явитися інші канали, які ведуть до матеріального процвітання. Тим часом особисте життя та внутрішньосімейні стосунки навряд чи здивують чимось особливим.

Не поспішайте виправляти нюанси, які вас не влаштовують. Є шанс, що найближчим часом ситуація сама собою зміниться на краще.

Якщо плануєте поїздку, вона повинна пройти благополучно, за умови, що ви ретельно до неї підготуєтеся.

БЛИЗНЮКИ.

Бадьорість духу та оптимізм – запорука половини успіху у справах (у всіх, крім фінансових). У матеріальному аспекті, крім усього перерахованого, ще важливий точний, холодний розрахунок.

Підтримки з боку у багатьох із вас не передбачається, доведеться з усім запланованим справлятися самостійно, але вам це під силу.

Зараз слушний момент для спроб влаштуватися на роботу з високим окладом. Вкрай сприятливий час для того, щоб почати вчитися чогось нового, у майбутньому це може принести добрі доходи.

РАК.

У деяких Раків зросте фінансовий потенціал. Швидше за все, це не постійний дохід, а солідна разова грошова виплата. Намагайтеся розпорядитися неї далекоглядно і не робіть покупки на емоціях.

Порадувати себе Раки зможуть і чимось далеким від фінансової сфери. Комусь перепаде й приємне побачення, хтось отримає несподіваний подарунок чи запрошення на дуже цікавий захід.

Не приймайте близько до серця інформацію, яка вас не стосується, у цьому запорука вашого душевного спокою.

ЛЕВ.

Робота, звісно, не вовк, і в ліс не втече. Однак якщо будете недбало до неї ставитися, це загрожує проблемами.

Хочете того чи ні, але свої обов’язки потрібно виконати на відмінно і якомога швидше.

Вільний час поки що для багатьох Левів у дефіциті, але це не головне. Найважливіше довести керівництву, що ви саме той фахівець, хто вартий високого призначення.

Більшість домашніх турбот поки краще відкласти на потім або попросити про допомогу близьких, інакше ваших сил може не вистачити. Деякі з вас зроблять дуже вдалі покупки.

ДІВА.

Поточні відносини на роботі і вдома в наступному періоді повинні розвиватися як слід і без серйозних ексцесів.

Однак деякі Діви будуть незадоволені затримкою у вирішенні деяких питань, пов’язаних з оформленням угоди купівлі-продажу нерухомості, отриманням важливих документів або необхідної інформації.

Ліквідувати негативні емоції допоможе дружнє спілкування, час, проведений із дітьми або перегляд улюбленого фільму.

У тих, хто поки не має особистого щастя, може нарешті відбутися доленосна зустріч.

Сімейних період має порадувати розумінням з боку другої половинки.

ТЕРЕЗИ.

Для багатьох із вас зараз важливо бачити моральну підтримку від близьких людей. Якщо вона буде відсутня або виявиться недостатньою, є ризик появи песимізму. Так бути не повинно, вам не можна опускати руки, тому що ви всього за один крок від грандіозної перемоги.

Вона, швидше за все, очікується у службових питаннях. У особистих справах, навпаки, у багатьох із вас очікується типовий простий період, коли події сьогодення мало чим відрізняються від попередніх життєвих циклів.

Не поспішайте з покупками, потім для цього буде більш зручний період.

СКОРПІОН.

Будь-які проблеми на роботі та вдома Скорпіони зможуть усунути легко та практично непомітно. Єдине, з чим ви не захочете миритися, це товариство зухвалих і безпринципних людей, які вимагають від вас допомоги (фінансової та моральної).

З такими особами не слід церемонитися, дайте їм відсіч. Комусь із вас прийдуть гроші з минулого, можливо вам повернуть старий борг, який ви вже зневірилися отримати.

Загалом цей період не можна назвати вирішальним для вашої долі. Це етап, що плавно продовжує минулі починання у всіх сферах.

СТРІЛЕЦЬ.

Підвищена інтуїція не допустить, щоб Стрільці втратили свої накопичення через якісь фінансові авантюри, а такий ризик може виникнути.

Тривалі подорожі, призначені на цей період, також мають пройти без неприємностей та несподіваних ситуацій.

Тримайте свої емоції під контролем у спілкуванні з близькими, є небезпека наговорити зайвого і потім переживати через це. Самотнім

Стрільцям зірки не радять ігнорувати залицяння людини, яка з’явилася у вашому житті лише недавно.

КОЗЕРІГ.

Фінансова сфера може вас трохи розчарувати. Швидше за все, суми, які прийдуть, будуть меншими за очікувані. Зате багатьом із вас талинитиме у сфері почуттів. Нині золотий період для романтичних знайомств.

Ким би ви не зацікавилися, кому б не почали симпатизувати це має бути взаємно. Сімейні представники знаку зможуть вирішити недавні проблеми зі спілкуванням з другою половинкою.

Ті, хто ще недавно відчував нездужання, мають швидко піти на покращення.

ВОДОЛІЙ.

Є усі шанси підвищити соціальний престиж. Щоправда, йдеться не про легкий успіх, а мету, заради якої треба добре постаратися. Головне не зупиняйтесь на середині шляху, вам у всьому світить удача.

З’являться хороші шанси знайти додаткове джерело заробітку, можливо, він буде пов’язаний з вашим хобі.

Будь-які переговори щодо важливих тем краще проводити в середині дня. Будьте обережнішими з фізичними навантаженнями.

РИБИ.

По можливості уникайте токсичних людей. Вони в наступному періоді можуть переслідувати Риб по п’ятах.

Можливо, іноді у спілкуванні з ними доведеться забувати про скромність і поводитися рішуче для своєї ж користі.

Можуть відбутися дуже хороші зміни у кар’єрі: вас можуть підвищити або збільшити зарплату, оцінивши останні заслуги.

Гарний час, щоб відвідати стоматолога або іншого медичного фахівця, який ви давно планували.

You cannot copy content of this page