Скандал
Яжклієнт. Вчити треба таких людей. Молодець таксист!

Таксі. Четвер, шосте вересня. Час ближче до півночі. Замовлення з аптеки (судячи з усього, працівник аптеки їде додому). Ціна 105Р. Їхати 3км. Виходить жінка, сідає, їдемо.

Наприкінці поїздки дає мені купюру в 5к. кажу:

— Чого ж ви відразу не сказали? Розміняли б по дорозі.

— Ви надаєте послугу, у вас повинна бути здача.

— Можете підказати, де тут недалеко розміняти можна?

— Без поняття. Або давайте здачу, або повертайте п’ятак, і я пішла додому.

— Зараз розміняю, — кажу я.

— Швидше, я поспішаю.

Каталися хвилин 15. Ніде не міняють. Ледве знайшов, щоб розбили по 1к. Сотки у мене є. Віддаю 4900, на що дама заявляє, що їй не потрібні чужі гроші і вона хоче здачу 4895, а не 4900. Слово за слово — дама в позі.

Поїхали знову шукати павільйони. По всьому мікрорайону прокотилися. 40 хвилин виконувався замовлення.

На наступний день зателефонували з офісу, повідомили, що та сама жінка поскаржилася на відсутність у мене здачі.

За ідеєю вона має рацію. Вона споживач послуг. Має право … і все таке. Але по-людськи …

Ну попередь ти в додатку, що у тебе 5к. Ну, не попередила — по дорозі скажи … Я вже не кажу, що вона в аптеці працює і там стопудово є розмін.

Але це все мій палаючий зад … Згідно із законом вона має рацію. Я зобов’язаний потурбуватися про розмін. Це мій головний біль.

Тепер я прокидаюся не в 7:50 як раніше, щоб встигнути на роботу до 9.00. Я прокидаюся о 7:00, щоб встигнути до 8.00 в аптеку. Ця жінка працює там 2 через 2. П’ятниця та субота в неї були вихідні.

У недільний ранок ми зустрілися в тій самій аптеці. Я купив аскорбінку за 12 рублів 73 копійки. Розрахувався п’ятитисячний купюрою і, незважаючи на її обурення, домігся здачі в 4987 рублів 27 копійок.

Сьогодні з ранку я прийшов за такою ж аскорбінкою, але вже з тисячею (нема більше п’ятаків. Яжтаксіст). Вона з порога мені заявила, що обслуговувати мене не буде.

Я додзвонився до завідуючої, дочекався її, вона приїхала, ми їй змалювали ситуацію, і продавщиця пішла міняти гроші. З нетерпінням чекаю четверга.

Це я до чого: включаючи режим «яжкліент», не треба забувати про людські поняттях.

facebook