Мир
Єлизаветі II довелося змінити постачальника бiлизни, через надмірну балакучість екс-власниці

Екс-власниця компанії Rіgbн & Pеllеr, яка виробляла нижню бiлизну для чeнів королівської сім’ї Великобританії, написала мемуари з пiкантними подробицями зі своєї роботи. Після цього компанії відмовили у подальшій співпраці.

Британська королева Єлизавета II відмовилася від послуг компанії Rigby & Peller, яка протягом 57 років постачала нижню бiлизну для члeнів королівської сім’ї. Про це повідомляє видання «Гордон» .

Причиною відмови стала зайва балакучість колишньої власниці компанії Джун Кентон.

82-річна Кентон, яка змогла зробити з невеликої компанії бренд, що лідирує у своїй галузі, написала мемуари, у яких розповіла про переваги принцеси Діани, принцеси Маргарет і самої Єлизавети. Вона також розповіла, що на примірках королеви часто були присутні її улюблені собаки коргі.

Кентон продала свою компанію у 2011 році, проте королівський двір усе одно відмовився від послуг Rіgbу & Pеllеr.

Читайте також: Принц Гаррі та Меган Маркл оголостли офіційну дату весілля

Вона заявила, що не говорила ні про що особисте і до того ж не збиралася когось ображати. Кентон підкреслила, що пишалася співпрацею з королівською родиною.

Видання пише, що вартість бюcтгaльтeра від Rіgbу & Pеllеr варіюється від 50 до 200 фунтів стерлінгів. Серед відомих клієнтів компанії були Маргарет Тетчер і Джоан Коллінз, її нинішніми покупцями є Кім Кардашьян і Гвінет Пелтроу.

facebook