Життєві історії
З чоловіком живемо вже 5 років. І я б могла сказати що щаслива, але… Він постійно вимагає від мене приготування якихось абсолютно нереальних страв, типу голубців, холодцю, пирогів, або вареників на обід. Я вважаю що це вже пережиток минулого, коли нашим мамам і бабусям не було чим зайнятися і можна було весь день стирчати на кухні. Ще й колишню мені свою періодично в приклад ставить. Розповідає аж очі заплющує, як вона і млинці йому готувала і деруни і все-все-все і кожен день

З чоловіком живемо вже 5 років. І я б могла сказати що щаслива, але… Він постійно вимагає від мене приготування якихось абсолютно нереальних страв, типу голубців, холодцю, пирогів, або вареників на обід. Я вважаю що це вже пережиток минулого, коли нашим мамам і бабусям не було чим зайнятися і можна було весь день стирчати на кухні.

Ще й колишню мені свою періодично в приклад ставить. Розповідає аж очі заплющує, як вона і млинці йому готувала і деруни і все-все-все і кожен день. А у вихідні лиш для нього накривала стіл ледь не з десяти страв. І пельмені вона сама ліпила і тортики пекла і ковбаску домашню йому на блюдечку позолоченому у ліжечко подавала.

Ні, я звичайно готую йому кожен день, але готую що простіше, суп, картоплю з м’ясом, макарони. Готувати не дуже люблю. Ну, як можна витрачати дорогоцінні години життя на стояння біля плити. Він будівельник – пропрацював день і результат роками видно. А мені на вбиральну працювати? Хочу купити мультиварку – чоловік проти, каже, ти тоді зовсім нічого робити не будеш, ніби не знає, що у мене маленька дитина на руках, в садок не ходить. Коли я ті пельмені з голубцями робитиму? Вночі?

Напівфабрикати, навіть дуже дорогі, мій “коханий” не визнає принципово. Надивився роликів у інтернеті, тепер, каже, воно йому не смакує.

Він уважний батько і чоловік, але оце щоденне: «А колишня до борщику пампушок із часничком пекла, а чому ти дерунів, хоч десять штучок не нажарила, а я зрази з м’ясом люблю, колишня туди ще й грибочки додавала – смакота». Ось від цього хочеться бігти і тікати.

Передрук без гіперпосилання на hot-news.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.

You cannot copy content of this page