За крок від розставання: які пари по знаку зодіаку можуть розійтись в кінці лютого 2023 року

За крок від розставання: які пари по знаку зодіаку можуть розійтись в кінці лютого 2023 року

Розійтись з коханою людиною – момент, який ніхто не хоче пережити. Чоловіки та дівчата, які перебувають у парі, над стосунками працюють, намагаються розвивати їх, удосконалювати.

Вони проводять час разом, дізнаються про смаки та уподобання один одного. У конфліктних ситуаціях вони прагнуть знайти компроміс, а не доводити до абсурду. Взимку 2023 року саме так і поводитимуться багато закоханих. За рахунок цього вони попередять масу неприємностей та проблем, які можуть виникнути в парі.

Але будуть і такі партнери, які до кінця лютого названого року остаточно посваряться і навіть ризикуватимуть розійтись. Належить це до тих, хто був народжений під певними знаками зодіаку.

Козеріг та Лев
Люди цих сузір’їв люблять наполягати на своєму, що завжди підвищує різні ризики. Наприкінці лютого 2023 року Козероги з кожного приводу висловлюватимуть свою думку, наполягатимуть на ній, і не завжди ця думка буде сходитись з думкою коханої людини.

Леви ж заперечуватимуть усе, ні з чим не погоджуватимуться, бо їм хотітиметься керувати ситуацією, визначати самим хід подій. Закохані цих знаків не зможуть ніяк домовитись чи помиритись, тому з найбільшою ймовірністю розійдуться.

Близнюки та Терези
Близнюки останнім часом мають настрій займатися лише тими справами, які стосуються їх особисто. Вони не дивляться на оточуючих, не бачать їхніх потреб. Терези не погоджуються з таким підходом, зазначають, що їх друга половинка егоїстична.

Наприкінці лютого 2023 року станеться ситуація, коли потрібно буде підставити плече Терезам, чого Близнюки і не подумають зробити. Терези ініціюють з ними розставання після цього. Можливо це й правильно?

Рак та Стрілець
За все нове виступають Раки, вони наполягають на тому, що потрібно постійно змінюватись та вдосконалюватися. Наприкінці лютого 2023 року саме це вони й робитимуть, а також не забудуть Стрільцям нагадати про таку необхідність.

Останніх сильно злитиме наполегливість Раків, їхн рішучістью. Цілком імовірно, що конфлікти почнуться, і вони будуть досить серйозними між партнерами. Тому до розставання між коханими вони можуть привести.

Наприкінці лютого 2023 року розрив відносин цілком може статися у парах представників згаданих зодіакальних сузір’їв. І він напевно буде емоційним та гучним. Але родимо все ж таки зберігати спокій, то якщо людина дійсно вам близька, постарайтесь помиритись та зрозуміти одне одного.

You cannot copy content of this page