За підсумками вихідних життя покращиться: прогноз таро на вихідні 27 та 28 травня

«За підсумками вихідних життя покращиться»: прогноз таро на вихідні 27 та 28 травня

Усі ми будуємо плани та хочемо точно знати, чого чекати. Непогано було б зазирнути у майбутнє хоч би на вихідні вперед.

Королева пентаклів є картою вихідних на цьому тижні.

Карта символізує благополуччя, багатство та спокій. Все йде так, як потрібно, і людина насолоджується своїм гармонійним станом. Саме ця карта є одною з найкращих в колоді, та майже немає негативного тлумачення.

Якщо вас давно обтяжує якась ситуація, вона вирішиться найкращим чином. Або ви самі все влаштуєте, або вам допоможе Королева пентаклів – мати, дружина чи подруга. Це сильна, матеріально забезпечена жінка, можливо, зарозуміла і самовпевнена.

Їй не далеке бажання допомагати, благодіяння приносять їй задоволення та душевний спокій.

Будьте певні: якщо вам допомагає ця жінка, то справа завершиться успішно. Коли така жінка кладе на щось око, вона забере своє будь-що-будь.

Аркан обіцяє великі покупки в будинок або витрати на себе, клопіт по господарству. В останні травневі вихідні доведеться попрацювати руками заради наведення затишку в дома. За підсумками вікенду життя покращиться для кожного знаку зодіаку, проте варто й самим докладати зусиль.

Також ці вихідні є чудовим шансом аби почати власний бізнес чи налагодити той що є. Зверніть увагу на партнерство з жінками, аби успіх став на вашу сторону.

You cannot copy content of this page