За спиною Близнюків назріває інтрига, Терезів чекає диво, Скорпіонів – багатий заробіток, а перед Раками відкрилася біла смуга удачі

Саме час взяти себе в руки, розгребти справи та прислухатися до голосу розуму. Повний гороскоп для всіх знаків Зодіаку 20 липня.

ОВЕН. Зірки рекомендують Овнам педантично поставитися до своєї ділової репутації і не надавати великого значення особистим образам. Не виключено, що цього дня Овнам доведеться поділитися своїми знаннями та досвідом. А може навіть виникнути ситуація, яка поставить Овнів перед вибором – чи допомагати комусь грошима чи своїми службовими зв’язками! Зірки рекомендують Овнам завтра не проходити повз чуже лихо. Роби добро і кидай його у воду, воно знайде дорогу назад – каже народна мудрість.

ТЕЛЕЦЬ. Настає той день, коли оточуючі із задоволенням виллють на голову Тельців якщо не відро помиїв, то неабияку порцію критики по ділу і просто так. Кращий спосіб уникнути прикрощів – це взяти відгул, але якщо вже Тельці потрапили на роботу, то треба, як мінімум, не попадатися на очі начальству і ставитися до всього з гумором. Найкраща частина дня чекає на Тельців у другій його половині, де можливі приємні сюрпризи на романтичному фронті. І найголовніше, не треба нічого ускладнювати: секрет завтрашнього щастя Тельців – абсолютна безтурботність.

БЛИЗНЮКИ. Близнюкам потрібно бути напоготові! Можливо, за їхньою спиною готується інтрига, а вони про це поки що навіть не підозрюють. Хтось непомітно вставляє їм палиці у колеса, шкодить кар’єрі чи розпускає плітки за спиною. Все загрожує в недалекому майбутньому серйозними проблемами і є сенс порадитися з тими, хто знає все про всіх – радує, що така людина завжди знайдеться в будь-якому колективі. І до речі, день непогано підходить для спілкування: можна легко потоваришувати з новими знайомими та залучити їх на свій бік.

РАК. У душі будь-якого Рака спить справжній бухгалтер! І в цей день Раки матимуть чимало ділових приводів, щоб його розбудити, особливо ті, хто вирушив у відрядження або призначив ділові зустрічі. Ракам цього дня добре вдаватимуться будь-які справи, які вимагають уважності, пунктуальності і особливо добре завтра Рак рахуватиме гроші: день буквально схиляє на вкладення, інвестиції тощо. У Раків явно починається у житті біла смуга з пристойними заробітками та кар’єрним зростанням.

ЛЕВ. Все говорить про те, що завтра Леви будуть, по-перше, надмірно впевнені у собі, а по-друге, виявляться схильні приймати рішення одноосібно, не прислухаючись до думки інших. Навряд чи в оточуючих така самовпевненість Левів викликає захоплення, а тому треба бути готовим до того, що день пройде на нервах та на межі спокою і суперечок. Не факт, що у справах все складеться погано, але зірки наполегливо рекомендують Левам бути обережнішими у фінансових питаннях і триматися подалі від тих, хто обіцяє легкі гроші. А от якщо Леви завтра у романтичних стосунках налаштуються на хвилю довіри, вони не пошкодують.

ДІВА. Якщо завтра Діви втратять контроль над своїми емоціями, то глобальне потепління видасться легкою забавкою. У пориві емоцій Діви цього дня будуть здатні на нелогічні і навіть безглузді вчинки, на які вони, можливо, і самі від себе не чекають! Для душевної рівноваги зірки цього дня рекомендують приділити особливу увагу близьким людям, навіть якщо нагромадилася купа справ чи на роботі повний завал. Звичайні справи – прогулянка чи похід у кафе повернуть у серце Дів мир та спокій.

ТЕРЕЗИ. Завтра Терези ризикують зіскочити на стежку фантазій та мрій! Не виключено, що каталізатором віри Терезів у дива можуть стати деякі події, які не вкладатимуться в уявлення про світ, що склалося раніше. Можливо, Терези відчувають дежавю або на їхніх очах станеться дивовижна подія, збіг або явище. Тільки зірки рекомендують Терезам не залишати надовго грішну землю, бо турбота про хліб насущний нікуди не зникне.

СКОРПІОН. У Скорпіонів дуже можливі фінансові надходження, зокрема з несподіваних джерел, і навіть успішні угоди. У цей день успіх Скорпіонам принесуть тільки найпростіші і ясніші шляхи, а якщо вони зважаться на експромт, то напевно він обернеться авантюрою. Скорпіонам завтра краще мати надійну синицю в руці, а не ловити журавля у небі. Це головна “відмичка” Скорпіонів на завтрашній день, причому не лише у комерційних справах, а й на любовному фронті. Більше впевненості, тоді двері відчиняться!

СТРІЛЕЦЬ. Цей день для Стрільців може стати дивовижним! Чарівність, шарм та вроджений інтелект відчинять перед ними всі двері. Однак така потужна перевага може стати марною, якщо Стрільці почнуть роздавати свої непрохані поради. Нехай навіть і дуже слушні! В очах оточуючих Стрільці в будь-якому випадку виглядатимуть самозакоханими павичами і реакція буде відповідною. А на любовному фронті душевний порив Стрільців всім допомогти може закінчитися фіаско!

КОЗЕРІГ. Завтра зірки віщують Козерогу не найсприятливіший день, проте для деяких представників знаку може прилетіти найприємніший сюрприз – начальство запропонує нову посаду або “топову” вакансію на боці. Лише Козерогам у цей день треба навчитися тримати себе в руках, бо вони будуть схильні дратуватись на будь-яку дрібницю! Через це можливі конфлікти, образи та непорозуміння з оточуючими. Стримуватись буде не так просто, але постаратися треба!

ВОДОЛІЙ. Завтра у Водоліїв буде шанс переконатися в одній простій істині: за волосся з болота себе не витягнеш. І якщо з ранку справи не задалися, то навряд чи станеться диво і на горбі привезуть купу грошей. Завтра день не схиляє Водоліїв до подвигів на роботі та зірки радять розслабитися та плисти за течією. Нехай і не буде помітних успіхів, зате шкоди буде мінімум. Інтриги та вогник у життя Водоліїв додасть інтрижка на любовному фронті: у ваших руках випадково виявиться чужий романтичний секрет.

РИБИ. День обіцяє бути для Риб жвавим і непоганим, тільки необхідно бути делікатнішими не лише з колегами по роботі, а й з друзями та близькими. Інакше нетерпимість і вимогливість Риб можуть стати джерелом конфліктів, взаємних звинувачень. Зірки звертають увагу Риб на те, що завтра у справах можуть допомогти люди, які їх добре знають. У потрібний момент вони дадуть тямущі поради. А підводного каміння у справах Рибам у цей день вистачить з головою!

You cannot copy content of this page