Загальні астропоради на кожен жовтневий день 2023 року

Це місяць змін, складнощів та занепокоєнь, але водночас з’явиться багато шансів покращити своє життя.

Багато в чому сплутає карти, створить складності та внутрішню напругу коридор затемнень із 14 по 28 жовтня. Тож у цей час небажано приймати серйозні рішення, кардинально змінювати своє життя, одружуватися.

Вплив затемнень починається за кілька днів до коридору та зберігається кілька днів після його закінчення.

1, 2 та 29 жовтня

1 та 2 жовтня до 13:00, а також 29-го рекомендується вирішувати питання, які були відкладені. Сприятливий час для творчої, активної та спонтанної діяльності, сільського господарства. Хороші дні для очищення організму та дотримання дієти. Лінуватися небажано.

2 жовтня

2 жовтня з 13:00, 3 жовтня до 12:30 та 30 жовтня (вечір) – сприятливі для навчання, завершення важливих справ та відмови від шкідливих звичок. Корисно виявляти ініціативу та лідерські якості, позбавлятися непотрібного. А від надмірного спілкування краще відмовитись. Дипломатія також не справить потрібного ефекту.

3 та 30 жовтня

3 жовтня та 30 жовтня сприятливі для вирішення фінансових питань, великих покупок, сільськогосподарської діяльності, будівництва. Варто також знайти час на романтику і не вступати у конфлікти.

4 жовтня та 31 жовтня

4 жовтня з 13:00 та 31 жовтня (вечір) – чудовий час для рекламної та творчої діяльності, торгівлі, налагодження контактів, навчання, переїзду та лікування. Корисні духовні практики. Не рекомендується поводитися різко, це може спровокувати конфлікт.

5 жовтня

Корисно побути на самоті та подумати, що заважає вам розвиватися і як це змінити. Не варто боятися почути себе та свої справжні бажання. Не рекомендуються операції із фінансами.

6 жовтня 

Сприятлива творчість, великі покупки, різноманітні дослідження та благодійність. Не рекомендується брати і давати гроші у борг, а також вирішувати питання, пов’язані із законом. Це час, коли можна розпочати все спочатку.

7 та 8 жовтня

Хороші дні для планування фінансів, укладання угод, творчих та музичних заходів. Рекомендується приділити увагу родичам. Не варто поводитися різко. Можна звернутися до когось за допомогою з важливих питань.

9 жовтня

Рекомендується дотримуватись правил, а також вирішувати судові питання. Несприятливі комерційна діяльність та кредити. Є ризик поганого самопочуття.

10 жовтня

День підходить для проведення різноманітних заходів та виступів на публіці. Корисно приділити час кар’єрі та підвищенню кваліфікації, залагодженню конфліктів та переговорам з перспективними діловими партнерами та статусними людьми. Не рекомендується займатися як серйозним плануванням, і рутинної роботою.

11 жовтня

Не варто терпіти будь-що, якщо вам не хочеться цього робити. Несприятливий день для навчання та інтелектуальної діяльності. Найкраще відпочити та зайнятися творчістю, а ввечері піти на побачення. Велика сила переконання, тож можна вирішувати питання, пов’язані з органами влади. У справах вам допоможуть харизма та чарівність.

12 жовтня

Сприятливий день для створення чогось масштабного, великих покупок, кар’єрних досягнень, благодійності та переговорів із тими, хто вищий за статусом. Рекомендується виявляти такт та дипломатію. Не рекомендується давати гроші у борг, а також вирішувати конфліктні ситуації та завершувати серйозні справи.

13 жовтня

Не рекомендується планувати майбутнє, з’ясовувати стосунки та брати на себе надто багато відповідальності. Лінуватися, втім, також не варто. Найкраще зайнятися навчанням, творчістю, а також іншими хобі. День сприятливий для укладання угод, покупок та продажів, а також для того, щоб записатися на консультацію до астролога та краще розібратися в собі.

14 жовтня

Найкраще зайнятися ремонтом та дизайном інтер’єру, ремеслом, творчістю. Хороший день для виступів на публіці, роботи над відносинами, покупок, турботи про свою зовнішність, йогу, духовні практики. Не підходить для досліджень та серйозного аналізу чогось.

15 жовтня

Вдалий день для торгових та фінансових операцій, укладання угод та навчання, а також громадської діяльності. Але не варто поводитися різко і імпульсивно — так можна звести всі результати нанівець.

16 жовтня

З 14:10 – сприятливий день для встановлення цілей, управління, лідерства, а також активних дій. Можна навіть звести дипломатію до мінімуму — вона не стане в нагоді. Також гарний день для свят та різноманітних заходів.

17 жовтня

З 15:00 не рекомендується рутина – це швидко введе в нудьгу. Корисні дослідження, вивчення таємних питань, зустрічі з друзями, відпочинок на природі, йога та медитація. Але якщо ви все ж таки хочете зайнятися справами, то день обіцяє успіх у бухгалтерській та фінансовій сферах.

18 жовтня

З самого ранку не варто ображатися та з’ясовувати стосунки, проявляти егоїзм. Вдалий день для судових справ, діяльності, яка потребує порядку та відповідальності, а також турботи про когось та надання допомоги. Хороший день для вивчення астрології, нумерології та інших езотеричних наук.

19 жовтня

Сприятливий час для лікування, відпочинку на природі, пригод та самопізнання. Добре зайнятися дослідженнями та виступати на публіці. Фінансові операції, великі покупки та сімейні свята краще відкласти. Дипломатія у переговорах вам не допоможе — усі спроби виявляться провалом, тож не варто витрачати на це сили, як і 20 жовтня.

20 жовтня

Сприятливо надихати та заряджати своєю енергією інших, вирушити на природу, кінну прогулянку чи екскурсію у стародавні місця. У протистоянні з недоброзичливцями великі шанси здобути перемогу. Корисно приділити увагу зовнішності та стилю. Завершення серйозних справ рекомендується відкласти.

21 жовтня

З 14:25 корисно зайнятися складанням списку планів та цілей. Вдалий день для вирішення фінансових, правових та юридичних питань, підписання контрактів та угод, а також переїзду. Не рекомендується вступати у конфлікти.

22 жовтня

Вдалий день для великих покупок, творчості, громадської діяльності, переїзду, політики, ділових переговорів та залагодження конфліктів. Не рекомендується брати участь у судових процесах, завершувати серйозні справи, а також ризикувати.

23 жовтня

День сприятливий для творчості, йоги та медитації. У свою діяльність корисно запроваджувати нові технології. Для переговорів та налагодження контактів, відмови від старих навичок, а також рутинної роботи день не підходить.

24 жовтня

Хороший день для навчання, відвідування лікаря та великих покупок (але вони мають бути свідомими). Не рекомендується брати участь у судових процесах та бути надто соціально активними.

25 жовтня

Сприятливим є сільське господарство, а також діяльність, пов’язана з механікою та водою. Якщо ви відчуваєте, що у справах потрібно ризикнути, то цього дня вам може пощастити. Несприятлива взаємодія з органами влади.

26 жовтня

Корисно зайнятися дослідженнями, самопізнанням, приділити увагу здоров’ю. Не зайвим буде також підтримати інших, наскільки це у ваших силах. Не рекомендується вирішувати складні справи, йти на фінансові ризики, а також брати кредити чи гроші в борг, буде важко віддавати.

27 жовтня

Успіх супроводжуватиметься у бізнесі та вирішенні фінансових питань. Хороший день для творчості, великих покупок та лікування. Корисна допомога іншим та благодійність. Не рекомендується виявляти надмірну сміливість і ризикувати.

28 жовтня

Сприятливий день для догляду за собою та омолоджувальних процедур, покупок та продажів, вирішення юридичних питань та творчості. Завершувати справи не рекомендується – пізніше у вас можуть з’явитися нові ідеї.

You cannot copy content of this page