Загальний астрологічний прогноз для всіх на тиждень із 19 по 25 лютого 2024 року

У понеділок, 19 лютого, Сонце переходить у водну стихію знака Риб, налаштовуючи на сентиментальний та ліричний лад. Сяйво головної Зірки пошириться як на представників цього знака, так і на Раків та Скорпіонів. Шанс на удачу отримають Козероги та Тельці.

В цей час у всіх виникає бажання робити добро. Посилюється уява, творчі здібності, гіперчутливість та мрійливість, а слабшає відчуття реальності. Так як Сатурн тепер знаходиться в одному просторі зі світилом, то почуття самовідданості, залежно від обставин, може створювати ілюзію обмеження своїх можливостей.

На початку тижня зростаючий Місяць у Раку посилить вплив водної стихії. Інтуїція загострюється і надходять відповіді хвилюючі питання.

Усі справи замикаються на сфері будинку, сімейних зв’язків та традиціях. Прекрасний час для створення комфортних умов життя як для себе, так і для своїх близьких, особливо 20 числа. Можна закласти фундамент для матеріального добробуту чи нерухомого майна.

З 23 лютого Меркурій змінює зовнішню активність Водолія на багате внутрішнє життя Риб. Тепер хибна невизначена морська стихія задає енергетику простору.

Занурення у власні думки, розсіяність та уповільненість реакцій стають очевидними. Це неефективний день для справ, розрахованих на перспективу та розвиток.

Загалом посилюється містичний настрій та здатність бачити практичну вигоду екстрасенсорним чином. Без зусиль дається натхнення, особливо діячам мистецтва.

У складних ситуаціях підтримку майстри духовних практик, релігійні люди, психологи. У сфері відносин багато хто віддасть перевагу вільному формату.

Акцент ставиться на інтелектуальній взаємодії, духовній близькості до коханої людини, співпраці з тими, хто підтримує вас на шляху досягнення спільної мети. У суботу, 24 лютого, повня на осі Діва – Риби. Цей час підходить для роздумів, медитацій, духовних пошуків, відпочинку та усамітнення.

You cannot copy content of this page