Загальний астрологічний прогноз для всіх на тиждень з 27 травня до 2 червня

Тиждень принесе приплив енергії та нові можливості для професійного зростання, особливо тим, хто не любить сидіти на місці. Сонце в легкій повітряній атмосфері Близнюків викликає прагнення свободи пересування та самовираження.

Меркурій, будучи господарем знака, має відношення до моделі мислення, стилю спілкування та логіки, тому варто присвятити цей час навчанню чи організації ділової сфери, посередницької діяльності, комерції, письменницької чи журналістської праці. Результат міцно увійде у ваше життя. Цьому сприяє як розташування Меркурія у земній стихії Тельця, і підтримка від Сатурна.

Найкраще використовувати потенціал періоду для напруженої розумової роботи та концентрації на важливих справах, роботи з документами та підписання важливих паперів. Продумайте способи підвищення доходів, зміцніть ділові контакти і набудьте надійних і перевірених людей в оточенні.

Вплив Урану також не залишиться непоміченим. Посилиться стимуляція мозку та потреба в їжі для розуму, інтерес до техніки та технологій, здатність нестандартно вирішувати складні завдання. Першу половину тижня Місяць у Водолії також просякнутий «уранічною енергією» та сприяє заняттям суспільною роботою та науковою творчістю, допомагає налагодити роботу в колективі та отримувати спільну вигоду. Якщо хочете уявити чи продати оригінальну ідею, робіть це у ці дні. Повірте в себе і власні можливості, тоді вдасться здійснити намічені плани, а професійні ідеї будуть гідно оцінені.

Бажаючим зробити вигідні та надійні покупки слід звернути увагу на гаджети, електронні книги, комп’ютери, антикваріат, електроприлади, велосипеди, гарний одяг та прикраси, будматеріали, товари для офісу. Дорога ручка або смарт-годинник стане чудовим талісманом, що сприятиме кар’єрним досягненням та підвищенню вашого авторитету. Автолюбителі можуть з користю бюджету оновити або поміняти транспортний засіб.

Почуття та симпатії висловлює Венера у грайливих Близнюках. Вона налаштована на інтелектуальні знайомства та спілкування, де панує гумор та веселощі. У плані фінансів така Венера не любить морочитися. Примножити грошові запаси у період допоможуть люди з найближчого оточення чи родичі. Хорошим подарунком для себе чи близьких стане книга або сертифікат на навчальні курси.

Романтичні захоплення та стан закоханості носить нестійкий характер. Чоловічий принцип виявляє найсильніший Марс в Овні. Нудьгувати точно не доведеться. Високий ступінь активності, заповзятливості дасть змогу згорнути гори в бізнесі, спортзалі або на шляху самовдосконалення.

You cannot copy content of this page