Загальний астрологічний прогноз для всіх знаків з 16 по 22 жовтня

Тісна взаємодія Сонця та Меркурія у знаку Терези показує, що життєві орієнтири, наші сили та прагнення не відокремлені від розумного сприйняття навколишнього світу. А також про необхідність керуватися естетичними критеріями під час роботи з інформацією та формулювання своїх думок.

Інтенсивні потоки сонячної енергії активують розумові процеси, товариськість, рухливість. Поряд з діловими якостями підвищується підприємливість, нарощуються обороти у комерційній та торговій діяльності.

Потужний додатковий імпульс посилає Плутон – планета сили та трансформації. Висловлюючи ідеї та погляди відкрито і сміливо, нехай і з часткою сарказму, ви здатні відстояти вірність своїх суджень у будь-яких суперечках.

Венера, як індикатор сфери відносин фінансів, прояви емоцій та почуттів, схиляє до зовнішньої холодності та стриманості. Домінує аналіз та прорахунок усіх «за» та «проти». Як при виборі партнера, так і при покупках. Відчувається тенденція до постійної критики, маніакальне дотримання чистоти та гігієни.

На щастя, Марс у Скорпіоні додає іскру земним проявам Венери у Діві. Тому трохи флірту та романтики не завадять зберігати гідність та рамки пристойності. Використовуйте космічну підтримку в цей період, щоб сяяти в суспільстві, завести корисні зв’язки, розвинути здібності та таланти.

Місяць, що росте, в сукупності з гармонійною взаємодією Венери і Юпітера, дарує втілення планів і здійснення бажань, приносить удачу і процвітання. Відкрито сприятливі можливості у фінансовій сфері. Розумне вкладення коштів принесе надалі відчутні дивіденди. Розпочаті в цей час масштабні проекти реалізовуватимуться легше, ніж звичайно. А придбані речі додадуть вашому іміджу елементи розкоші та респектабельності.

You cannot copy content of this page