Загальний астрологічний прогноз на тиждень з 11 по 17 вересня

Картина неба є розмаїттям ретроградних планет, відповідних розвитку нашого суспільства. Це свідчить про спотворене сприйняття дійсності і відкат до колишніх шаблонів реагування.

Водночас немає кращого періоду, щоб надати аналізу наших дій, виявити внутрішні та зовнішні конфлікти, знизити градус напруженості. Мудрий космос дає шанс вирішити протиріччя у суспільстві, виявити милосердя та згуртованість. Кожен має взяти відповідальність на себе.

Сонце, проходячи знак розумової Діви, вторить цьому принципу: все має бути на своїх місцях упорядковане і конкретно.

Сприятливий вплив Урана на Сонце схиляє до прояву дружелюбності, справедливості та піклування про спільне благо. А ось загадковий король морів та океанів Нептун застерігає від занурення у світ ілюзій та втрати самоконтролю.

15 вересня Місяць зустрічається із Сонцем все тієї ж земної стихії знака Діви, а це означає, що початок місячного місяця краще присвятити оздоровленню організму а також вирішенню ділових та побутових питань. Тим більше що слідом Меркурій повертається в дерев’яний рух, полегшується комунікація, торгівля, документообіг.

Читайте також: Гороскоп на 8 вересня: Дів чекає кохання, а Раків – додатковий дохід

Це гарний час для планування серйозної роботи, яка потребує терпіння та посидючості. Венера у співдружності з Марсом закликає проявити активність у відносинах і не боятися завойовувати партнера, бути яскравими та привабливими для протилежної статі.

Можливо, вам захочеться вразити обранця дорогим та щедрим подарунком. У вихідні Місяць гостює у Венери у знаку Терези, посилюючи жіночий початок. Прекрасний привід відвідати салони краси, культурні заходи та висловити свої почуття коханим людям.

You cannot copy content of this page