Загальний астрологічний прогноз на тиждень з 9 по 15 жовтня

Сильні космічні енергії, сконцентровані на цьому тижні, запустять перехід Венери. Наші почуття, любов, ресурси з яскравого, вогняного світського знака Лев перейдуть у земну постать критичної, розумної та емоційно-стриманої Діви. Помітно охолоджується любовний запал.

Немає більше місця ілюзіям, ідеалізму, а також бездумним фінансовим витратам. Зараз важливо навчитися використовувати гроші розумно, з’являється бажання знайти більш привабливу за умовами роботу. Але пам’ятайте, що підвищене прагнення порядку може не найкращим чином позначитися на відносинах з колегами та близькими.

У цей час варто спробувати різного виду оздоровчих систем: комплекси вправ, дієти. Марс хоч і поступається жінці першість переходу, але також змінює повітряний простір Терезів на свою обитель – Скорпіона, де він максимально може проявити свій вольовий початок, активність і прагнення до чітких, обдуманих дій. Багато хто відчує у собі прояв стратегічних і тактичних здібностей, особливо у сфері бізнесу та підприємництва, зможуть швидко приймати рішення у форс-мажорних ситуаціях.

У чоловіках починає прокидатися Отелло із властивою цьому персонажу імпульсивністю та пристрасним проявом темпераменту, інстинкти правлять балом. Владний Плутон підключається до загальної картини, виходом із ретроградного руху, заявляючи про намір продовжити приносити значні зміни в життя та устрій суспільства: владних структур, закостенілих переконань.

Ключовою точкою стане 14 жовтня – молодик у Терезах і сонячне затемнення на осі Терези-Овен. Ця вісь взаємин, де з одного боку ви, а в протилежному — партнер чи опонент. Ця дата відкриває, так званий, «коридор затемнень», що закладає ряд подій на 18,5 років уперед, тому дуже важливі позитивні думки та вчинки. Саме зараз особиста енергія спрямована формування майбутнього.

Провести ці дні рекомендується спокійно, в одухотвореному стані, уникати конфліктів, провокацій та сварок.  Викиньте з раціону важку їжу. Запалюйте свічки, пахощі, читайте молитви чи мантри медитації. Це допоможе гармонійно та спокійно пережити космічні впливи, а також перейти на новий виток буття.

You cannot copy content of this page