Загальний астрологічний прогноз на зиму 2023-2024 року

Зима – особливий час для кожної людини. Перший місяць багато хто присвячує завершенню старих справ і витрачає чимало грошей на подарунки рідним та близьким. У другій частині сезону зазвичай ситуація кардинально змінюється. Люди переходять у більш спокійний режим і чекають на посилення фінансових потоків.

Однак амбітні натури, що відпочили, відразу після свят починають посилено йти до своїх цілей і вважають, що результат не змусить себе чекати. Передбачити ситуацію в грошовому полі наперед досить складно, але ситуація прояснюється, якщо повернути свій погляд до неба і проаналізувати рух планет.

Початок і кінець сезону будуть пов’язані з різними труднощами, що стосуються фінансового аспекту. У всіх питаннях, пов’язаних з фінансами, слід виявляти особливу обережність: не здійснювати необдумані витрати, не вдаватися до позик і кредитів, а також відкласти інвестиції.

У перший місяць року, незважаючи на нестабільність у подібних питаннях, з’явиться величезне бажання ні в чому собі не відмовляти, затьмарити когось із своїх друзів та знайомих, зробивши велике придбання. Однак не варто піддаватися душевному пориву. Емоції скоро спадуть, а шлейф труднощів так і продовжить тягтися протягом довгого часу.

До 26 грудня на небі складеться протистояння двох головних фінансових планет Венери та Плутона. Це означає, що наше „хочу“ багаторазово перевищуватиме наше „можу“. Потрібно дуже уважно ставитись до кредитів. Здатні виникнути великі проблеми з їхньою виплатою у майбутньому.

Особливого впливу на життя кожного вплине й інша планета — Юпітер. Це небесне тіло в гороскопі зазвичай символізує достаток, щастя та мудрість. Однак напружений аспект, який він придбає в грудні, як сказано в гороскопі, негативно позначиться на житті кожного знаку зодіаку.

Юпітер підливатиме масло у вогонь і тиснутиме на почуття неповноцінності. Цей аспект торкнеться найболючішого місця в людині.

Варто зрозуміти, що це тимчасове явище, і вберегтися від складнощів можна, якщо жорстко контролювати себе та грамотно поводити бюджет. Обмежуватися доведеться практично до нового року, але перед святами випадуть кілька днів, коли вищі сили обдарують представників усіх знаків зодіаку неймовірними подарунками.

З 26 по 29 грудня відкривається атракціон небаченої щедрості від планет. Сміливо плануйте цими днями великі покупки та вкладення, купуйте лотерейні квитки.

Однак після короткочасного успішного періоду знову варто серйозно зайнятися плануванням бюджету. До 22 січня рекомендується скоротити витрати, сплатити борги. Це дозволить уникнути серйозних втрат. Також слід обережніше ставитись до пропозицій, які надходять із боку, оскільки у зазначений період можуть активізуватися шахраї.

З 23 січня до середини лютого, як вказано у гороскопі, ситуація стабілізується. У цей період з’являться нові перспективні проекти, які активізують грошові потоки.

Вкрай сприятливий період, тому до 14 лютого ставте найамбіційніші цілі на роботі, плануйте довгоочікувані поїздки чи покупки.

А ось наприкінці зими знову здатні виникнути неприємні ситуації у грошах, як і на початку сезону. Щоб благополучно подолати цей час, слід виявляти уважність і не йти на поводу у нагальних бажань.

You cannot copy content of this page