Загальний астропрогноз на тиждень з 26 лютого по 3 березня

Енергія чотирьох планет зосереджена у водній стихії Риб. Сонце, Меркурій, Сатурн і господар знака — Нептун проливають лікувальний бальзам у колективне несвідоме, допомагаючи лавірувати у підводних течіях життя та пристосовуватися до обставин.

Прокидається інтуїція та глибинна мудрість. Стає простіше зрозуміти один одного, допомогти і підтримати нужденних. Нам тепер особливо цінні такі якості, як відданість, доброта та милосердя. Сатурн посилює почуття відповідальності та обов’язку, від яких важко вислизнути, навіть Рибам.

Вірним рішенням стане здійснення програми на здобуття міцного внутрішнього духовного стержня. Меркурій не сильний у цьому знаку і виливає потоки суперечливої та ненадійної інформації, посилює розсіяність та нервозність. Наразі особливо легко потрапити під чужий вплив.

Проте плюси теж є. Завдяки багатій уяві та активному внутрішньому життю, з’являються всі можливості для творчості, ірраціонального розуміння світу. Спробуйте себе як поет чи художник, знайдіть у собі здібності фотографа чи режисера, а може стати на шлях розуміння психології?

Венера з Марсом зійшлися в аспекті пристрасті в імпульсивному Водолії. Спалахи гніву можуть легко перейти у почуття та експресію у міжособистісних відносинах. Краще, все ж таки, виплеснути надмірні емоції у творчості, спорті, бізнесі, хобі, інтелектуальних заняттях. Тим більше, саме космічний простір надає для цього всі можливості.

27 лютого Місяць у Терезах супроводжує командну роботу, партнерство, укладання угод, вирішення юридичних та спірних питань, проведення корпоративних та культурних заходів, а також посилює інтерес до протилежної статі.

26 і 28 лютого більше підходять для усамітнення та зниження активності будь-якого роду. Запланованим на ці дні справам навряд чи вдасться втілитись у життя.

29 число – це день, що має особливу енергетику. Емоційні сплески та ревнощі можуть ускладнити життя не тільки вам, а й оточуючим. Вживайте магії свічок, контрастних водних процедур або потужних енергетичних східних практик.

Початок весни та вікенду Місяць зустрічає у Скорпіоні. Отже, посилюються пориви та жага насолод. Цей пункт можна включити до планів на вихідні.

You cannot copy content of this page