Загальний гороскоп на літо: Венера принесе фінансову удачу та яскраві романтичні пригоди

Літо 2023-го виявиться чудовим часом для того, щоб налагодити особисте життя. Небесна покровителька любовних взаємин – планета Венера – у цей період перебуватиме у сприятливій позиції та обдарує кожного сповна.

На самотніх представників знаків зодіаку очікують доленосні зустрічі та низка романтичних побачень, а сімейних — зміцнення відносин з іншими половинками та незабутні романтичні подорожі. Але декому буде везти більше, ніж решті.

Венера влітку 2023 року здійснить кілька транзитів між знаками зодіаку Рак та Лев. Обидва ці сузір’я наділяють людей романтичними почуттями та сприятливо впливають на любовну сферу життя.

Під час перебування Венери в Раку в душі кожного спалахнуть ніжні та довірчі почуття. При цьому не завжди буде легко висловити словами те, що відбувається всередині.

Коли Венера перейде у знак Лева, романтичні зв’язки осяють нової іскрою почуттів.

Це час незабутніх побачень. Цікаво, що до вас можуть повернутися ваші колишні партнери. Якщо ви наважитеся переглянути свої минулі помилки і щось виправити, то період ретроградної Венери, який наздожене нас цього літа, — найкращий для цього час.

You cannot copy content of this page