Загальний гороскоп на тиждень із 21 по 27 для всіх знаків зодіаку

Тиждень схилятиме вас до перегляду колишніх поглядів, способів взаємодії з партнерами та переоцінки сприйняття навколишньої реальності. Вже ввечері 23 серпня легендарний ретроградний Меркурій починає свій задній шлях приєднується до трьох найвищих планет.

Багато хто відчує стан ілюзорності, в якому перебували досі, і виникне бажання скинути набридлий вантаж. Цього ж дня і Сонце змінює свій знак з яскравого Лева на скрупульозну та ділову Діву. Підсилюють потяг до матеріальних цінностей та більш земних потреб.

А напружений вплив Сатурна на світило підвищить розважливість, але насправді з надмірною серйозністю та критичністю як до себе, так і до оточуючих.

Отримати найкращий результат від цього періоду допоможе чітке планування та орієнтир на раніше заплановані цілі. Саме час прокачати такі якості, як терпіння, працьовитість, відповідальність.

Сатурн у Рибах не залишить шансів хлопцям та інтриганам уникнути справедливої відплати кармічного охоронця. Загляньте в кутки своєї душі, проаналізуйте минуле та сьогодення, зробивши роботу над помилками.

Активний Марс, також перебуваючи в енергії Діви, спрямовує на дотримання здорового способу життя. Варто запровадити свій щоденний раціон правильного харчування. Зірки радять почекати із запуском нових довгострокових проектів та з великими фінансовими угодами.

You cannot copy content of this page