Загальний гороскоп на тиждень з 4 по 10 вересня для всіх знаків

Тиждень починається відразу з двох суперечливих подій, але пов’язаних однією ниткою, причому фінансовою.

По-перше, Венера – мале щастя небозводу – нарешті, повертається у свій природний прямий рух. А це означає, що ми можемо сміливо робити шопінг, не побоюючись, що купимо чергову дорогу дрібничку. Відвідувати салони краси, створювати відносини, укладати шлюби, підписувати угоди та договори. Але пам’ятаємо, що документи слід ретельно перевіряти, зважаючи на ретроградність Меркурія, який схиляє до помилок та спотворення інформації.

А по-друге, Юпітер — великий благодійник він навпаки, повернувся з погляду земного спостерігача до ретроруху до кінця року. Це вносить гальмування у такі види діяльності, як соціальні та міжнародні відносини, культура, наука та сфера освіти.

Починає буксувати ухвалення рішень у суспільно-політичних важливих питаннях. Юридичні справи також повертаються на перегляд. У цей період краще розробляти стратегію, пов’язану із розширенням бізнесу, запровадженням нових проектів, залученням інвесторів. Але запускати сам процес варто лише на початку наступного року.

Читайте також: Точний гороскоп на тиждень 4 -10 вересня 2023 року: Близнюкам романтичні знайомства, а Левам можливості у навчанні

Хорошим показником є гармонійна взаємодія Сонця з Юпітером, зване в астрології «Друк щастя». У цей час підвищується оптимізм, позитив, здорова амбітність та впевненість у успіху.

Земна стихія Діви та Тельця, в яких розташовані планети, схиляє до точності у фінансовій сфері, розумного планування власних сил та засобів. Для домашніх справ та очищення свого простору, наведення порядку в своєму організмі, позбавлення від шкідливих звичок — найкращими днями стануть п’ятниця та субота.

You cannot copy content of this page