Загальний гороскоп з 15 по 21 квітня: до чого готуватися цього тижня

Загальний гороскоп з 15 по 21 квітня: до чого готуватися цього тижня

ОВНИ, цей період вимагає від вас зібраності та дисципліни, слід остерігатися порушення обіцянок. Проте прибуток стає цілком реальним, до того ж, можна успішно розібратися у своїх відносинах із партнерами.

ТЕЛЬЦЯМ у професійній сфері саме час виявити свої ораторські здібності. Впливова особа може запропонувати вам свою участь в обмін на якусь інформацію або послугу. Сприятливий час для керівників.

БЛИЗНЮКИ можуть завершити справу, яка вже давно вимагає уваги. Зростають інтелектуальні здібності, уміння передбачати перебіг подій. Період пов’язані з несподіваними поворотами у долі, прагненням нових цілей.

РАКАМ рекомендується розпочати рух до фінансового благополуччя: організовувати зустрічі, уважно ставитись до пропозицій. Гарний час для робіт по дому, що потребують смаку, вміння поєднувати кольори та форми. Деякі проблеми можуть бути подолані лише колективним шляхом.

ЛЕВАМ на роботі справи зараз ускладнені конкуренцією. Не варто перебільшувати проблеми: ви добре керуєте ситуацією і вільні робити все, що вважаєте за необхідне. Багато хто здійснить вдалі поїздки, плідно поспілкується з друзями.

ДІВИ, не уникайте перешкод: чим більше зустрітися їх на вашому шляху, тим більше у вас шансів перевершити самого себе. Вчіться у тих, хто досяг успіху та виробляйте при цьому свій стиль. Прислухайтеся до себе уважніше.

У ТЕРЕЗІВ на перше місце виходить пошук додаткового джерела доходу. Поради розсудливих друзів можуть значно допомогти у службових справах. Також вам варто використовувати сприятливе розташування зірок для налагодження стосунків із протилежною статтю.

У СКОРПІОНІВ цей час пробудить честолюбні устремління, а бажання справити враження штовхатиме на досить дивні вчинки. Корисно поділитися з іншими людьми ідеями, які прийшли вам на думку. Щодо прийому повідомлень, будьте уважні: великий ризик отримання неправдивої інформації.

У СТРІЛЬЦІ очікуються зміни в роботі, у взаєминах зі співробітниками. Можливі вигідні ділові пропозиції, успішні вкладення капіталу, повернення боргів. Майте на увазі: легковажність, схильність до порушення обіцянок можуть насторожити партнерів.

КОЗЕРОГАМ потрібно бути уважнішими при операціях з грошима. Нове знайомство здатне змінити нормальний перебіг життя, у вас з’являться несподівані інтереси. Не чиніть опір тому, щоб ваше життя стало більш різноманітним.

У ВОДОЛІЇВ дуже сприятливий час для особистих професійних рекордів. Начальство може піти вам назустріч у ваших побажаннях. Починайте нові проекти, вносьте поправки до старих, залучайте до своїх планів інших людей. Щодо особистого життя — цінуйте людські стосунки.

У РИБ назріває зміна у професійному середовищі: будьте готові до прийняття нових зобов’язань. Можливий невеликий, але приємний приплив коштів завдяки додатковій роботі. Всесвіт віддасть вам за нестандартний підхід до зовнішності.

You cannot copy content of this page