Загальний китайський гороскоп на жовтень 2023 року 

Цього року жовтень, який за східним календарем починається 9 числа, таїть у собі небезпеку, приховану під рівною гладдю води.

Однак цього року жовтень несе додатковий сильний потенціал.

А це означає, що час підготуватися до нових, несподіваних і, можливо, неприємних сюрпризів від світу. Особливо це стосуватиметься представників знаків Дракона та Кози.

Зазвичай, спокійний жовтень цього року принесе бурхливий потік змін у життя кожної людини. І від того, наскільки ви знову зможете до них адаптуватись, залежить успішність усіх ваших планів на цей місяць.

У фінансовій сфері дуже важливо своєчасно використовувати нові можливості і при цьому чітко усвідомлювати свої витрати.

Практикуючий астролог Ба-Цзи, творець школи китайської астрології, майстер феншуй та тетапрактик рекомендує: «Не час пускати гроші на вітер, але й відсиджуватись у тіні теж не варто. Грамотні інвестиції можуть бути дуже добре примножені у майбутньому».

У сфері відносин може здатися, що настають застій та тиша. Однак це той самий вир, який може створити у вашому житті неприємні та дивовижні відкриття. Тому зближення та розмови — найкраща стратегія на жовтень.

Прояснюйте будь-які підозрілі теми, будьте відкриті та намагайтеся зрозуміти протилежний бік. Це принесе помітний прогрес у будь-які стосунки — чи то сімейні, чи дружні чи ділові.

Особливу увагу слід приділити сфері здоров’я, турбота про свій ресурс та імунітет, своєчасне та відповідальне ставлення до себе допоможуть вам відчувати повноту життя і насолоджуватися в жовтні всіма принадами здорового організму.

You cannot copy content of this page