Загальний прогноз для всіх на тиждень із 3 по 9 червня 2024 року

Парад планет у Близнюках налаштовує на взаємодію з довкіллям, дослідження ринку та нових шляхів розвитку у торговельній та комерційній діяльності. Бажання дізнаватися про щось корисне і обмінюватися ідеями домінує в цей період. Цікавить та цінується все інтелектуальне.

3 червня Меркурій, з переходом до рідної обителі Близнюки прискорює всі процеси, одночасно схиляє до непостійності та поверховості. Швидкість та вміння робити кілька справ одночасно досягає рівня вищого пілотажу. Успішно реалізуються справи у соціальній сфері, комунікації та логістиці, навчанні та продажах, брокерській діяльності, посередницьких та екскурсійних послугах, медіапросторі.

Розвиток малого та середнього бізнесу, укладання стратегічно важливих та довгострокових домовленостей, вибудовування системи документообігу, звернення до авторитетних людей краще реалізувати на цьому повітряному потоці. Тяга до спілкування може викликати інтерес до вивчення мов та широким міжнародним контактам.

6 червня, день чергового молодика, Місяць зустрічає також у Близнюках. Полегшується порозуміння — можна легко ділитися думками і навіть потаємними з оточуючими і розраховувати на цікаву розмову. Забезпечте собі та близьким максимальну різноманітність справ, відкрийтеся змінам та спонтанного розвитку подій.

З’єднання точки молодика з Венерою сприятливо позначиться на отриманні задоволень від прогулянок на свіжому повітрі, купівлі нового одягу та прикрас, для створення легких романтичних зв’язків. 9 червня Марс переходить на знак Тельця і ​​одразу потрапляє під удар Плутона. Цей складний аспект наділяє неймовірною завзятістю та рішучістю діяти у своїх цілях незважаючи ні на що.

Можуть бути зачеплені почуття та інтереси інших людей, що загрожує зіткненнями та протистоянням сторін. Особливо відчують цю силу чоловіча половина населення, а також ділові люди, які займаються бізнесом, професійним спортом або обертаються у політичних та банківських структурах. При цьому Марс, перебуваючи в земній стихії, здатний неухильно йти до своїх цілей, домагатися матеріального благополуччя, використовувати терпіння і реалістичний підхід для збільшення свого майна.

До іміджу можна додати яскраві насичені кольори та аксесуари. Жіноча енергія активується запеклим Марсом і запалюється, коли її завойовують. Виявіть ініціативу у стосунках. Жінки оцінять чоловічі вчинки, сміливість та натиск. Чоловіки ж чекають від супутниць творчого початку та підтримки. Тому активно проявляйте свої почуття та активну енергію, освідчуйтеся в коханні та розраховуйте на взаємність.

You cannot copy content of this page