Загальний прогноз для всіх знаків зодіаку на тиждень із 12 по 18 лютого

Навколишній простір наелектризовано енергією волелюбного Водолія та Урана, що є управителем знака. Сонце, Плутон і Меркурій вже розташовуються в цьому секторі, а 13 лютого Марс і 16 Венера переключаються з енергії земного раціонального Козерога на повітряну ментальну стихію Водолія.

Ми знову спостерігаємо парад планет, який створює концентрацію на теми об’єднання людей із загальними ідеями та цілями та діяльності на користь більшості. На чолі стоять принципи свободи, незалежності, вихід зі стану прокрастинації та застою. Людей залучають нові прогресивні ідеї, спрямовані на світле майбутнє.

Як ніколи, важливим є вміння вписатися в команду, проявити товариськість і дружелюбність. Зберігається легкий настрій без надмірного емоційного вникання в те, що відбувається.

Завдяки можливості швидко освоювати нововведення та бачити речі в перспективі, можна пройти тренінг саморозвитку, курси комп’ютерної грамотності та підвищення компетентності у галузях, пов’язаних з IT-технологіями та програмуванням, електричних та електронних систем.

Сфера відносин потребує оновлення та нових відчуттів. Може, спалахнути іскра закоханості, здатна перевернути життя, а друг перетворитися на чоловіка. Почуття носять інтенсивне та насичене забарвлення.

Це гарний час для творчих людей, пов’язаних із публічною та політичною діяльністю, телебаченням, інженерно-технічних працівників, архітекторів та дизайнерів, а також тих, чиї професії пов’язані з космосом та небом.

Для шанувальників свята Святого Валентина Місяць в Овні допоможе легше виявляти емоції на адресу своїх коханих, проте не варто це робити надто бурхливо, щоб не спровокувати сварку.

You cannot copy content of this page