Загальний прогноз для всіх знаків зодіаку на тиждень із 5 по 11 лютого 2024 року

Сонячна енергія розливається по Водолію та наповнює духом незалежності, прагненням реалізації потенціалу. Відкритість новому, швидке освоєння прогресивних технологій та альтруїзм з легкістю втілюються в життя та стають частиною суспільних норм.

Головне – не піддатися провокаціям Урану. Це загрожує епатажністю поведінки та втратою розумних кордонів.

Швидкий та пізнавальний Меркурій також переміщається у споріднену повітряну стихію Водолія та з’єднається з Плутоном. Думки доповнюються сміливістю.

Посилюється вплив слів, ділових домовленостей, дару переконання та вміння добиватися свого. Виявляється максимальна свобода та захищеність самовираження.

Авторитет на Юпітер схильний провокувати ідеологічні суперечки. Різноманітність нової інформації створює ментальні навантаження.

Знайомств буде багато, вони зав’язуватимуться швидко і легко. Але часом виявляться поверхневими.

У цей період можлива поява нових політичних та громадських лідерів, наукових діячів, видатних спортсменів та меценатів. Також підвищується ефективність у бізнесі, промисловості та виробництві.

«Бачу мету — не бачу перешкод» — ось відповідний слоган на цьому етапі. Приземлена Венера та Козеріг закликають до стриманості у почуттях та фінансах. Натомість проявляється дизайнерський талант і схильність до матеріальної творчості.

При цьому 10 лютого з молодиком Водолія настає і Новий рік Дерев’яного Дракона за китайським календарем. Відпустіть старе — і тоді ваше життя краще піде.

Але 6, 8 та 10 лютого – час Місяця без курсу. Воно несприятливе для справ, орієнтованих конкретні довгострокові результати. А ось з 11-го числа інтуїтивно Місяць у Рибах відкриває завісу підсвідомості та допоможе осмисленню подальшого шляху.

You cannot copy content of this page