Загальний прогноз на тиждень із 8 по 14 січня 2024 року для всіх

Концентрація планет, включаючи Сонце, у стабільному та діловому просторі Козерога налаштовує на вирішення серйозних питань, пов’язаних із роботою, бізнесом та самореалізацією. Сатурн, що має образ суворого вчителя та зберігача часу, господар цього знака. Він нікуди не поспішає і рухається повільніше за інші планети, дозволяючи структурувати нашу діяльність. Налаштовує на вияв терпіння, наполегливості та честолюбства.

Якщо зараз докласти максимум зусиль для досягнення наміченої мети, то можна напрацювати високий професіоналізм, впевненість у собі та статус. Це сприятливий період, щоб прописати план на рік, вивчити принципи тайм-менеджменту, налагодити стосунки зі старшими за віком та становищем людьми.

11 січня на нас чекає Молодий місяць у Козерозі. Організм готується до оновлення, тому краще не підстригати волосся, не навантажувати коліна, суглоби, хребет та м’язи спини. Це може призвести до дисбалансу енергетики, враховуючи і так слабке становище Місяця в царстві Сатурна. Натомість підвищуються шанси бути корисними суспільству, здобути впевненість у собі та набути практичних та корисних речей.

Венера, що втілює образи кохання, краси, фінансів, перебуває у Стрільці. Вона націлена на пошук щастя у соціальному середовищі та на культурних заходах. Комунікабельність, життєрадісність та смак до життя трохи пом’якшують консервативну обстановку на небі. Це положення Венери також допомагає підприємцям, юристам, представникам світу мистецтва та богеми. А у багатьох виникає потреба до марнотратства та купівлі дорогих речей.

13 січня краще присвятити звичайним рутинним справам, не ініціюючи нічого нового та важливого, оскільки Місяць без курсу зведе нанівець усі старання. А ось 14 числа Місяць, що росте, в Рибах посилює уяву і мрійливість. Прокидається інтуїція та глибинна мудрість підсвідомості. Загадуйте бажання і вірте у диво. Відмінний період для покупки парфуму, аромамасел, музичних інструментів. Цього ж дня Меркурій, пов’язаний із мисленням, спілкуванням, здібностями до навчання та сприйняття інформації, посилить знак Козерога. Настає час ділової активності та вироблення стратегії на майбутнє. Немає більше місця марнослів’ю та безтурботності. Можна сміливо говорити з колегами на професійні теми, звертатися до керівництва за підтримкою чи подавати документи до офіційних інстанцій.

You cannot copy content of this page