Загальний прогноз на тиждень з 15 по 21 квітня для всіх

Настає сприятливий період для втілення у життя сміливих планів, бізнес-проектів та творчих ідей. Успіх та можливості відкриваються у професійних справах, спорті, підприємництві.

Практично весь тиждень діють гармонійні аспекти Марса з Юпітером та Ураном, що дає конструктивність мислення, впевненість у своїх діях та обраній меті, заповзятливість та рішучість.

Саме зараз можна виявити якості керівника, лідера та запалити інших своїм імпульсом, переконати оточуючих у доцільності впровадження нових напрямків та масштабуванні діяльності, завоювати авторитет та повагу. Хороша репутація, підтримка друзів та активне використання інформаційних технологій допоможе закласти фундамент матеріального достатку та вигідних великих проектів.

Однак, враховуючи вплив на активну енергію Марса водної стихії Риб, не забувайте прислухатися до внутрішнього голосу і не піддавайтеся миттєвому імпульсу під час прийняття рішень. Меркурій у ретро фазі з’єднується з Венерою та дає шанс залагодити існуючі конфлікти та знайти компроміс у спірних ситуаціях, судових питаннях.

Доброзичливість, дипломатичність і кмітливість допоможуть у укладанні торгових угод, навчанні, налагодженні корисних зв’язків. Можливе повернення до колишніх супутників або оновлення відносин.

При цьому 19 квітня Сонце змінює знак із імпульсивного вогняного Овна на неквапливу, врівноважену, стабільну та консервативну енергетику Тельця. Цю інертність порушує напружений вплив Плутона, провокуючи до самоствердження та боротьби за популярність, владу та успіх.

Але для людей, націлених на професійну та соціальну реалізацію, на спортивні досягнення, це стане чудовою мотивацією для великого прориву. Місяць, що росте, на всьому періоді наділяє енергією і життєвою активністю.

У першій половині тижня вона гостює у Сонця, у знаку Лева. Нова зачіска, стрижка або маска для волосся буде дуже доречною.

Сприятливий час для охочих зробити ефект на публіці, запустити рекламну кампанію, влаштувати вечірку, відвідати театр, концерт чи спортивний захід. Візьміть у свої руки контроль над ситуацією та відчуйте себе господарем власного життя.

Однак постарайтеся уникати надмірного марнотратства та зарозумілості по відношенню до оточуючих. Друга половина тижня забарвлена знаком Діви та сприяє вирішенню важких завдань, рутинній роботі, діловій активності.

Рекомендується наводити порядки та реорганізовувати неактуальну діяльність. Продуктивними виявляться покупки інструментів або предметів побуту, профілактичні оздоровчі заходи та косметичні процедури, а також поїздки з пізнавальною метою або у відрядження.

You cannot copy content of this page