Загальний прогноз та головні рекомендації для кожного представника на квітень 2024 року

Середину весни одна за одною атакують астрологічні події. Щотижня що-небудь так відбувається. Але не варто бачити в цьому проблеми та побоюватися небажаних наслідків.

Сприймайте такі дні як час змін, можливостей та нових початків. Астрологічні аспекти можуть підказати, як краще діяти у своїх інтересах та досягти бажаних результатів.

Перша декада місяця продовжить коридор затемнень. Тоді ж Меркурій, вперше цього року, стане ретроградним і, рухаючись у зворотний бік, повернеться у ненависний йому знак Риб. Але це ще не все. У десятих числах планетна сутичка між Марсом та Сатурном досягне свого піку.

Ситуація почне виправлятися у другій половині місяця завдяки Сонцю, яке розпочне нове зодіакальне коло зі знака Овна. А Овен, як відомо, знак екзальтації та максимальної сили головного світила.

Але остаточно видихнути можна буде лише ближче до травня, коли Меркурій вийде із ретроградності. До цього моменту пам’ятаємо, що зірки не лише світять і дарують романтичний настрій, а й підносять уроки, випробувають.

You cannot copy content of this page