Мир
Західні ЗМІ назвали найкрасивішу дівчинку в світі(фото)

Британський таблоїд показав “найкрасивішу у світі” дівчинку, якою виявилася шестирічна pocіянка Анастасія Князєва. Дівчинка має лялькову зовнішність і величезні блакитні очі, пишуть «Факти.ICTV».

У портфоліо Насті співпраця з кількома популярними марками дитячого одягу, а в Instagram, який за дівчинку веде її мама Анна, більше 500 тисяч підписників.

До речі про маму. Саме Анна Князєва, в минулому модель, вирішила спробувати сили дочки в цьому бізнесі. І не прогадала. Юна модель почала свій кар’єрний шлях у чотири роки, в п’ятирічному віці у неї з’явилися перші контракти. Зараз вона вже удостоїлася титулу, який колись носили Тілан Блондо і Христина Піменова.

Як і завжди, далеко не всі користувачі соцмережі схвалюють рішення батьків Насті зв’язати її життя з настільки жорстокою індустрією в такому ранньому віці. Крім того, мамі Князєвої дорікають в тому, що на зйомках вона дозволяє візажистам зловживати косметикою. Інші ж користувачі захоплюються зовнішністю Насті, вимагаючи від Анни ще частіше оновлювати профіль дівчинки в Instagram.

Раніше найкрасивішою дівчинкою була француженка Тілан Блондо, яка також володіла дивовижною зовнішністю у шестирічному віці. Вона стала наймолодшою моделлю французького Vоguе.

facebook