Захопить лабіринт бід до 28 жовтня: астрологи передбачили суворі зміни представникам деяких сузір’їв

Нестерпний коридор затемнення: ці 3 знаки захопить лабіринт бід до 28 жовтня

Астрологи передбачили суворі зміни представникам деяких сузір’їв

Осінь 2023 року принесе нам унікальне астрономічне явище – коридор затемнень. Починаючи ще з 14 жовтня до 28 жовтня очікуються два затемнення — сонячне та місячне, які пройдуть з інтервалом у 14 днів.

Що на нас чекає у цей період?

У традиційній астрології вважається, що затемнення – це кармічний час, коли кожен вчинок має наслідки.

Цей час може стати сприятливим для тих, хто буде уважний до своїх дій, і невдалим для тих, хто припуститься помилок.

Як пройти через коридор затемнення без втрат?

Уникайте важливих рішень та поспішних дій.

Намагайтеся не конфліктувати та уникати напружених ситуацій.

Постійно аналізуйте те, що відбувається, і робіть висновки.

Звільняйтеся від зайвого, будь то речі чи стосунки.

Затемнення Сонця у Терезах принесе зміни в особистому та професійному житті. Вважається, що краще утриматися від важливих рішень, оскільки емоції можуть бути нестійкими. Затемнення Сонця відбуваються під час Молодика.

Першими на шляху затемнення виявилися Тельці. Зазвичай надійні і тверді, вони відчуватимуть нестабільність та сумніви у своїх рішеннях. У цей період їм доведеться виявити особливу витримку та терпимість.

Далі в лабіринті затемнення виявляться Скорпіони. Емоційні та інтенсивні, вони можуть зіткнутися з конфліктами та складнощами у відносинах. Важливо пам’ятати, що це тимчасове явище, і з терпінням та відкритим серцем можна подолати будь-які перешкоди.

Завершать список Риби, володарі багатого внутрішнього світу. Вони можуть відчути тиск на себе, стрес та тривожність. Однак це також час для самопізнання та духовного зростання.

Пам’ятайте, що зірки завжди рухаються і після кожної темної фази приходить світла. Отже, незважаючи на виклики, які можуть виникнути під час затемнення, вони також надають можливість для особистого зростання та розвитку.

You cannot copy content of this page