Залізний рецепт удачі Левам, Терезам, Ракам і Дівам 

Астрологи поділилася прогнозом, чітко давши зрозуміти чотирьом знакам Зодіаку, у чому саме полягає їхня місія цього року. Тих, хто включить голову — лихо не торкнеться.

ЛЕВИ. Для них рік Водяного Кролика в результаті буде важливим і в чомусь навіть наріжним.

Левам доведеться багато вчитися — тільки за цієї умови їм вдасться досягти кар’єрних висот. Нова посада дістанеться тим, хто буде її гідний за всіма параметрами.

Якщо Леви докладуть зусиль і все-таки наважаться підвищити свою кваліфікацію, навчитися чогось нового, то Юпітер у відповідь виконає всі їхні заповітні мрії.

РАК. Цього року представники цього сузір’я відчують, що складнощі та труднощі минулих 15 років залишаються позаду.

Раки зуміли виконати свою місію, пов’язану з особистими партнерськими стосунки. Вони змінилися та готові до того, що готує їм Водяний Кролик.

Цьому знаку Зодіаку в жодному разі не можна випустити з уваги своє кохання. Ці стосунки можуть стати серйозним міцним союзом.

ДІВИ. Цілий рік у русі — подій буде багато. Дівам доведеться приділити особливу увагу близьким, своїй другій половинці.

Головне завдання представників цього сузір’я допомогти коханим. Діви зрозуміють, що будь-які стосунки — це не лише задоволення та радість, вони вимагають самовіддачі.

Найближчими місяцями вам доведеться відкрити для себе, що шлюб – це не лише романтика, а й необхідність підтримати партнера, якщо йому непросто. Підставити плече, допомогти, взяти на себе надлишки обов’язків, які його обтяжують.

ТЕРЕЗИ. Переміщення та аспекти Сатурна покажуть основні тенденції для цього знаку Зодіаку.

Терезам доведеться впорядкувати все, що пов’язано зі справами, проєктами, службою та діловими домовленостями. Комусь навіть доведеться відмовитися від підробітку, щоб звільнити час на першочергові справи.

У жодному разі не можна ігнорувати вказівки начальства. Цьому знаку Зодіаку знадобиться багато сили, щоб утриматися на плаву.

You cannot copy content of this page