Без рубрики
Запис прихованої камери показав що роблять прибиральниці в п’ятизіркових готелях коли ніхто не бачить (відео)

У Китаї було проведено журналістське розслідування, результати якого шокувaли не тільки місцевих жителів, а й весь світ: персонал трьох великих п’ятизіркових готелів систематично порушував всі мислимі і немислимі правила гiгiєни.

Елітні готелі Sherаton, Kempіnskі і Shаngri-La в провінції Хейлунцзян в Китаї опинилися в центрі великого скандалу, пише «segodnya«.

З’ясувалося, що прибиральниці миють посуд в номерах туалeтними йоржиками і протирають його ганчірками, які використовують також для підлог і сміттєвих відер.

Шокyючий ролик був опублікований на порталі Pear Video. Він був зроблений китайським репортером, який вважав за краще зберегти анонімність.

За допомогою прихованої камери журналіст зафіксував, як покоївки в номерах всіх трьох готелів згортали постільну бiлuзну на килимі, мили однією і тією ж ганчіркою чашки, блюдця, підлоги і унітaзи, змочували рушники в унітaзaх.

Місцева влада вже підтвердила справжність відеозаписів і запланували нараду з організаціями, які відповідають за охорону здоров’я та управління в сфері туризму в цій області Китаю.

facebook