Заводимо новий роман – любовний гороскоп на 23 лютого.

Заводимо новий роман – любовний гороскоп на 23 лютого

Цього дня пощастить одиноким людям.

Читайте наш гороскоп і ви дізнаєтеся про можливі події, настрої та поведінки, які можуть статися цього дня для кожного знака зодіаку.

Овен
Сьогодні Овенам варто бути у своєму особистому житті активнішим: обставини сприятливі, але буде ще краще, якщо виявити в коханні ініціативу і свідомо додати до зовнішнього успіху свою заповзятливість. Це буде неважко, якщо зважити на кипучу енергію, якою більшість Овенів наділена від природи.

Телець
Сьогодні у Тельців успіх залежить від швидкості реакцій. Якщо на думку спала гарна ідея, ризикніть втілити її в життя негайно. Якщо вам хтось сподобається, наберіться сміливості і зав’яжіть контакт хоча б жартома. Але будьте обережні, це не найкращий час для вашої стовідсоткової відкритості.

Близнюки
Сьогодні для Близнюків це дуже вдалий день. Пропустивши його, вони багато втратить і зараз, і в майбутньому. Вільні Близнюки цієї доби здатні природно розкручувати паралельні романи. Дружним парам варто підтримати і зміцнити взаєморозуміння, знайшовши загальне хобі.

Рак
Сьогодні Раки зможуть просунутися у справі підкорення об’єкта своїх симпатій, якщо підлаштовуватимуться до обстановки, а не нав’язувати свої правила гри — особливо, якщо предмет їхніх почуттів перебуває на моральній чи соціальній висоті, що не досягається. Може стати в нагоді винахідливість або почуття гумору.

Лев
Сьогодні Левам зірки всіляко сприяють розвитку щасливих та психологічно здорових стосунків. Ті Леви, які прив’язані до нездорових стосунків або до невдалих сюжетів свого любовного минулого, ризикують згаяти своє щастя навіть за наявності відмінних умов.

Діва
Сьогодні у Дів любовні пригоди мають виражений азартний або фатальний відтінок. Багато Дів свідомо чи вимушено «гратимуть з вогнем» у сфері кохання. Часто ставити відносини на критичну грань будуть їхні кохані в гонитві за гострими відчуттями, а Дівам доведеться підлаштовуватися.

Терези
Сьогодні у Терезів удача залежить від їхнього бажання та вміння вкладатися у відносини матеріально та (або) духовно. Важливо, щоб вкладення були щирими – це головна умова гармонії. В ідеалі, це день гри на рівних, але якщо у вас є проблеми, сміливо довіряйте керувати вашою парою партнеру.

Скорпіон
Сьогодні Скорпіонам не варто розраховувати на довге побачення у спокійній безтурботній обстановці. Велика ймовірність зовнішніх перешкод або нагальних турбот, які не дадуть їм розслабитися та провести з пасією достатньо часу. Виняток — ситуація спільної роботи, взаємних послуг або спільного хобі.

Стрілець
Сьогодні Стрільцям кохання продовжує приносити приємні емоції та дарувати енергію. Під впливом своїх полум’яних почуттів чи чужого захоплення (що часто взаємно) вони будуть здатні на подвиг, схильні до азартної гри або готові до пригоди. Але до ночі їх запал може почати потроху слабшати.

Козеріг
Сьогодні Козерогам радять розраховувати свої сили, тому що ранковий пристрасний ентузіазм може ввечері змінитись раптовим занепадом сил чи нервозністю. Під впливом негативних переживань легко створити у відносинах надмірну напруженість. Не варто призначати побачення на пізню годину.

Водолій
Сьогодні Водоліям радять підкорювати об’єкт своїх симпатій розумом, красномовством та оригінальним почуттям гумору. Також є шанс вразити пасію спритністю, широтою зв’язків та діловим потенціалом. Цієї доби можна чудово провести час у приємному суспільстві один одного навіть за різниці у смаках.

Риби
Сьогодні Риби дуже енергійні. Вони можуть швидше, ніж звичайно, приймати свої рішення, виявитися імпульсивними, захоплюючими і пристрасними. Це прекрасний день для розвитку короткого та яскравого роману. Гарантій стабільності, поступовості розвитку відносин та тривалого партнерства зірки не дають.

You cannot copy content of this page